KARARSIZLIK BAŞA BELA.FİKİRLERİNİZE İHTİYACIM VAR?

aklımdakiler

• uludağ üni uluslarası ilişkiler (İÖ) hazırlıklı

• sosyoloji (İÖ)

• gazi/gazetecilik

• üçünden biri dil geliştir kore

• uludağ hazırlık sonra kore

Oylama sonuçları oy kullanıldıktan sonra görülebilir.

Armyy18

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2017
88
18
26
Ben geçen yıl biryer kazandım gitmedim çok iyi bir obp vardı bu yıl yarısı geldi doğal olarak hamda istediğimi yaptığımhalde beni nerdeyse 60k geri attı ben ankrada okumak istiyordum şehir olarak ama hiç düzgün bir bölüm tutmuyor tsde47 bindeyim onuda 20 binden attı gazide gazetecilik rts falan tutuyor dokuz eylül, uludağ ve bazı ünilerde sosyoloji uluslarası ilişkilerin ikinci öğretimi tutuyor tekrar mezuna kalmam imkansız kalırsam da yine 2019 u beklerim napcam bilmiyorum her şekil üni okurken bir yandan hazırlanmaya calıscam ama ne okurken hazırlanmalıyım bilmiyorum. fikir verirseniz çok sevinirim sosyoloji okursam da gazi sosyoloji veya hacettepe'ye geçiş yapmak kolay olur mu çok yüksek tutsam puanlarımı. uludağda hazırlık falan var hazırlıkta hem ingilizce öğrenirim çünkü korede üniversite okumayı çok istiyorum buda toefl için falan işime gelir. üni okuyum olsun bitsin kafasında bir insan değilim ama şartlar beni buna sürükledi malesef başka yollar arıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…