kararsızım

ozctkks

Guru
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2008
22
1
ya çok kararsızım 15 yaşında kızım var .(ilk eşimden) 5 yıldır evliyim ve hala ikinci bir bebeğe karar veremiyorum.35 yaşındayım.bu durumda olan arkadaşlar varmı.2, nci evlilikte bir bebek şart mı sizce

eşinizde sizde istiyosanız neden olmasın.tabı 30 yasından sonrakı gebelıklerde dıkkatlı olmak gereklı.bunu kaldırabılcegınızı,bakabılcegınızı dusunuyorsanız,saglıgınız yerındeyse neden olmasın.ama bence bırde kızınızın fıkrını olmanız ıyı olur.a.sa.s.

bence cokta gec kalmıs sayılmazsınız.karar vermeden once bır doktora gıdıp bebek dogurmak ıcın saglık durumunuzu ogrenmenız bence ıyı olur.hem ıstıyosanız ve saglıgınızda buna uygunsa bu sızı rahatlatır.hem 63 yasında anne olan kadınlar var.sızın ıcın ne hayırlısıysa o olsun ıns

eşinizin çocuğu varmı? yoksa o adamında çocuk sahıbı olmaya hakkı yokmu sizce? bence yasını fazla geçirmeden 1 tane yap o eşindende bır bebeğin olsun bı daha yapmazsın..

benimde büyük ablamla aramda 15 yaş var ve resmen kardeş gibi değilizz
çünkü o 20 yaşında evlendiği için onunla 5 yıl flaan yaşadık aynı evde
yani çocuğunuzun kardeşi olsun diye değil siz kendiniz istiyorsanız yapın bence
ama şunuda söylemeden edemicem.yapacak olduğunuz çocuğunuzla aranızda nesil farkı olucak(ben olduğumda annem 35 yaşındaymış,haylide zor bi doğum olmuş)

Annem beni 35 inde doğurmuş, eşiniz de sizde istiyorsanız bence hiç geç değil. Allah gönlünüze göre versin inş.

ama yinede dünyada kardeşim diyebileceğin bir can dostun olduğunu bilmek güzel bişey değilmi.benim kızım bu dünyada banada bişey olursa tek başına kalacak ondan korkuyorum zaten bana dua edin .gecikmişte olsa hayırlısı olsun.

arkadaşlar 2, nci bebeği düşünenler fazla düşünmesin .en fazla 5 sene aradan sonra ne olursa olsun 2, ci bebişi yapsınlar.gençken bişey umursamıyorsun çalışmak gezmek cazib geliyor.aman vücüdum bozulmasın diyorsun. ama yaş 35 i geçtimi pişmanlık dönemi başlıyor.geriye dönüp baktığımda kendime çok kızıyorum.hayatı ertelemeyınnnn

bende kesinlikle bir daha doğurmayacağım diyenlerdendim..taaki hamile olduğumu öğrendiğim an herşey değişti...şuan 33 yaşında ve şeker hastasıyım....şuan ki aklım olsaydı oğlum 3 yaşındayken bir kere daha anne olmak isterdim..hem bu kadar sorun yaşamazdım hemde ikisi bir arada büyür giderdi..şimdi zorluklarını yaşamaya başladım...

oğlun kaç yaşında ?beslenmene çok dikkat et.arkadaşımda şeker hastasıydı ve şu an 41 yaşında 6 yaşında oğlu var ve 2, nci yi çok istiyor.

şart Olup Olmamasi önemli Değil..bu Sizin Eşinizle Aranizda Karar Vereceğiniz Bir Konu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…