karar veremiyorum

beyker

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2008
98
0
eşimin köyüne yerleşmek zorunda kaldık.bir kızım ve bir oğlum var.kızım köyde okula gidiyor fakat ben istemiyorum ama amca çocukları ile aynı sınıftalar onlarla birlikte olmak istiyor.oğlumda okula başlıcak ama ben köyde okumasını istemiyorum.okulun eğtimi iyi değil. ilerideki yıllarını etkilemesini istemiyorum.şehir merkezinde okusun istiyorum.köyümüzün şehre uzaklığı yarım saat.buraya servis gelme olasılığı az.şayet gelirsede fazla ücret istiyorlar.bide hani sanki evin civarı degil okul uzak olucak ya endişeleniyorum.aklım hep onda kalır. onun iyiliği için ama.bilemiyorum ne yapsam çok kararsızım ve kafam karışık.biraz uzun yazdım sanki kusura bakmayın.fikirinize ihtiyacım var.CADIARZU

Son düzenleme:
neden köyde okumasını istemiyorsunuzki
eğitim büyükşehirdede aynı önemli olan iyi bir eğitimci ile okuması
benim büyük kızım çok başarılı bir öğrenciydi herzaman okul temsilcisi olmuş başarı belgeleriyle doluydu liseye kadar lisede bir eğitimci yüzünden başarı seviyesi düştü okuduğu okulda son derece isimli bir okuldu
bunu anlatma sebebim çocuğumuzun nerde okuduğu çok önemli değil iyi eğitim veren eğitimciler olması çok önemli ve okuma hevesi olan çocuk gerekli
yanlış anlamadıysam çocuk gideceği yerde memnun önemli olanda onun memnun kalması istediği yerde okuması
hakkınızda hayırlısı olsun kafanıza çok fazla takmayın sonuçta çocuğunuz da etkilenir sizden

bence çocuğunuz memnun da ,siz memnun değilsiniz gibi geldi bana...
çocuğunuzun eğitimini kafanıza takmayın lütfen...
eğer içinde okuma arzusu varsa,nerde olursa olsun başarılı olur...
okulun uzaklığı evet,belki takılacak bir durum ama
yalnız değilmiş,amca çocukları da oradaymış...endişelenmeyin...
herşeyin hayırlısı olsun...
siz mutlu olun ki,çocuklarınız da mutlu olsun...
sevgiler...

canım haklısın köy şehir farketmez ama burda eğtimciler iyi değil iyi eğtim vermiyorlar.endişem ve telaşım o yüzdenCADIARZU

Canım korkmana gerek yok. Şehirde eğitim daha iyiyse gönder. Eğer Allah korusun bişey olursa okuldan haber verirler.Hem babasıda kolayca ulaşabilir.herkes yurt dışına gönderiyo canım korkma

haklısın canım ama daha küçükler ya kendilerini koruyabilirlermi dersin .ezilmezler dimi.

yarım saatlik mesafe o kadarda uzak değil bence
hem eşinde oradaymış. düşünsene büyük şehirlerde bir yerden bir yere gitmek zaten
yarım saati geçiyo.. serviste varmış madem.bence çocuklarının ikisinide eğitimi iyi olan bir okula almalısın canım.
ne güzelmiş maşallah nazar değmesin Allah bağışlasın :1hug:

iyi temennilerin için teşekkür ederim.canım sağol.a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…