Karadeniz turuna çıkıyoruz...Yardımcı olursanız memnun olacağım..

kathy

DOPAMİN DETOKSUNDAYIM AZ YAZ 💅
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2009
5.068
358
Uzun ve yorucu bir yılın sonunda eşimle tatile çıkmaya karar verdik..:eek:
Her sene değişik yerler görmek bizi mutlu eden ve uzun bir yılın yorgunluğunu üstümüzden atan tek aktivitemiz diyebilirim..hihoyyyt
Bu yıl ne Ege nede Akdenize gitmek istiyoruz..
Bir değişiklik yapıp Karadenize gitmeye karar verdik..
Ancak gezilip görülecek yerler o kadar fazla ki 1 haftaya nasıl sığdırabiliriz düşünüyoruz..fisfisfis
Karadenizli arkadaşlarımdan yardımcı olmalarını rica ediyorum..Son durağımız Rize olacak..
Rizeye kadar görülmeye değer yerler hakkında bilgilendirir misiniz beni..
ve Rizede kalabileceğimiz 5 yıldızlı bir otel var mı..
Sabırla yardımlarınızı bekliyorum..opuyorumnanaktan

ben rize için yorum yapabilirim rizeli olaraktan..çok güsel yerlşer görceksiniz memnun kalcağınızdan eminim.. dedeman var rahat kalbilceğiniz...... merkes içerisinde kalesi var rize kalsei yani..ziraat çay bahçesi var ..rize çok kolay ve kime söleriseniz gösterebilcek yerdeler ..çok güasel yani...ama ayder yaylasına gitmesnizi tavsiye ederim..vaktinzi olursa.ben geçen sene ordaydım.ç.çok özledim ..bebişimi bekliyorum sağlıkjla bi gelisin.seneye gitcem inşallah allahın isniyle...ii gesmeler ..ii eğlenceler diliyorum size...

çok teşekkür edrim canım..opuyorumnanaktan
Hayırlısıyla yavrunu kucağına alırsın inşallah..))
Ayder yaylasını bende çok merak ediyorum umarım yayla şenlikleride olur gittiğimizde..
int.ten aradım ama bulamadım tarih olarak yok eski şenlikler anlatılmış...
Çok güzel olduğunu bu sene TRT 1 de gezelim görelim programında gördüm hayalimdeki yerler..:eek:
evet denizi de çok seviyorum fakat yeşilde hasretim..opuyorumnanaktan
uygun bulduğumuz yerde denize de giricez inşallah ama bu yıl karadeniz dedik...zemuszemus
inşallah nasib olur...:Saruboceq:
Bilgilendirme için yeniden teşekkürler canım...opuyorumnanaktan

karadeniz iyi bir seçim bence kalabalık ve aşırı sıcak tatil yerleri bana göre değil ben de trabzonlu olarak karadeniz süper bol bol doğayla iç içe olucaksınız yeşilin hiç görmediğiniz tonları karşınıza çıkacak trzbzoda sehir merkezi de dahil olmak üzere maçkada da sümelada da 5 yıldızlı oteller bulabilirsiniz sümela sera gölü zigana boztepe uzungöl buralara mutlaka gidin ayrıca yayla şenlikleri zamanına denk geliyosunuz mutlaka bir yayla şenliğine rastlarsınız asla kaçırmayın bayılacağınıza eminim umarım iyi vakit geçirirsiniz akçaabat köftesi de yemeyi unutmayın haaaa birde vakfıkebir ekmeği de benim için yiyin 2 senedir gidemiyom çok özlemişim o yüzden coşdum

Teşekkür ederim APRIL78..
verdiğin bilgiler çok işimize yarayacak..
köfteyi çok severim vakfıkebir ekmeğini de yerinde yemek ayrı bir zevk olacak...

X