Karadeniz Trabzon çocuk psikiyatrist Önerisi

rebekah mikaelson

Queen
Kayıtlı Üye
8 Mart 2010
220
105
Kızlar 23 aylık bebeğim var. İsmine tepki vermiyor diğer herşeyi normal bizimle diyalogu yada başka çocuklarla oynaması, iletişimi bay bay el sallamaları işine gelince yapıyor birde o konuda tembel. Ama seslenince tepki verme mesini takıyorum. Bildiğiniz çocuk psikiyatrist var mı Trabzon da olur samsunda Rize de önerebileceğiniz. Ama çocugu iyi gözlemleyen memnun kalan. Dikkat eksikliği var mı yada başka bişey mi iyi ayırt edebilen daha önce cocuğunu götüren olur yada bilen ne bileyim . Yardımcı olabilir misiniz

Bilgim yok ama
Göz teması var mı sizinle .
Dönen objeleri izliyor mu,
Çamaşır makinası çalışırken falan.
Diğer odadan ismine cevap verip geliyor mu?

Bilgim yok ama
Göz teması var mı sizinle .
Dönen objeleri izliyor mu,
Çamaşır makinası çalışırken falan.
Diğer odadan ismine cevap verip geliyor mu?
Hayır diğer herşeyi normal öyle makine falan izlemiyor, oyuncaklarla normal şekilde oynuyor. Bizimle iletişimi iyi göz teması var. Sadece ismine tepki vermiyor ama sevdiği bir şarkıyı açsam TV den yan odada koşa koşa gelir gülerek

Serkan Karadeniz ve çilem bilginer umarım doğru yazmışımdır isimlerini. Bunlar Trabzon'daki en iyiler. İnşallah korktuğunuza uğraşmaz rabbim. Çok geçmiş olsun.

Serkan Karadeniz ve çilem bilginer umarım doğru yapmışımdır isimlerini. Bunlar Trabzon'daki en iyiler. İnşallah korktuğunuza uğraşmaz rabbim. Çok geçmiş olsun.
İnternetten arayınca hep çilem çıktı önüme ama nasıl bilmiyorum kendisi. Serkan Karadeniz sanki eğitim arastırmada görev yapmıstı daha önce adını duymuştum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…