Mutfak Dekorasyonu Karaca mı? Schafer mi? Hisar mı? Korkmaz mı?

günlük takım olduğu için derken?
bir de onlar sormadı ama garantisi bitmiş miydi bu süreçte?
Faturasini bulamadım ben bitmismiydi tam bilemiyorum.onu anlamak için faturayla gitmek gerekir sanırım. Günlük takımların garanti suresi diğerinden daha kısa diye biliyorum.ondan öyle dedim.

Kızlar HİSAR Markası ile mahkemelik oldum. Çeyiz seti almıştım. Fakat porselenleri bulaşık makinesinde sırları dökülüyor. Üstelik çatal bıçak setleri de paslanıyormuş. Bir yakınımdan duyduğuma göre büyük otel zincirlerine verdikleri çatal bıçak setleri de paslanmadan ötürü iade ediliyormuş. Müşteri hizmetleri departmanları da bir rezalet ki sormayın. Bir haftada teslim olacak olan setimi ancak bir ayda ve anlattığım problemlerle birlikte teslim aldım. Ben yandım, Siz yanmayın. Paslanma problemi ile ilgili buradan isim yazamıyorum, fakat isteyen arkadaşlara özelden bilgi alabilecekleri Otel zinciri yetkilisinin iletişimini dahi verebilirim.

Kızlar selam,

Misafir yemek takımımı güç bela beğenip aldım bernardodan, royal bone china.. Annemden bir ton azar işittim tabi. Hala daha almadım, alana kadar değişim hakkım var takımı. Üstelik aldığımda başlayacak garantisi. 1200 tl hediye çekimve kahvaltı takımını hediye etmişlerdi. 1200+100 e, su takımım ve catal bıcak takımımı tamamlarım herhalde. Catal bıcak konusunda bernardo nasıldır bilmiyorum açıkcası..

Şimdi günlğk yemek tamımı bakıyorum. Normalde korkmazda begenmıştım günlüğ ama annem salata tabagı yok bilmem ne dedi kafam karıştı sanırım 12 parcalık alacağım.. Ne yazık kı gıdıp en pahalıları begenıyorum. Bu sefer gunluk karacanın ozel tasarım 60 parcalıgını begenmıştım. Pembe orkideli. Görseniz sizde cok begenırsınız. 1400 tl. Deger mı gunluge bılemıyorum. Bır de karaca cızılıyor renklerı soluyor dedınız, kafam karıştı.
Bu arada korkmazda cok hoş kahvaltı takımları var, bernardodan aldığımı gunluk kullanacagım kısmetse kı o takımını da degıstırme hakkım var cunku urunlerı almadım. Kütahyada da vardı guzel kahvaltı takımı mitterch markalı mı neydi. Hatırlamıyorum şimdi.. Ben herseyı ıncıgıne kadar arastıryorum sınırım bozuluyor.

Tencere setı alacağım, hisar kullanıyor annem ama yıllar gectıkce değiliyor kalıte. Karacanın granıtının seklı hosuma gıtmıstı halbukı. Pembecı değilim kesinlikle. Şimdi tencerede korkmaz mı alayım? Korkmazda ceyız setıyle beraber gunlugumu alabılırım. Celiklere yogunlasıyorum onlar yıllarca kullanılır, granıtler ıcın aynı seyı dıyemeyecegım. Teflon vardı seramık cıktı sonra granıt sımdı tıtanyum bır sure sonra zırkonyum filan falan. Kolay gelsın arkadaslar.

kesinlikle korkmaz almalısın . Korkmaz tost makinesi ve korkmaz tencere setlerinde çok güzel indirimler var.

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar bernardo yemek takımları nasıl sizce? imkanları süper 2 ay sonra bile yeni takım gelirse getirip değiştirebilirsiniz diyor yok mağaza hesabı varmış bu ay ödeyemiyeceğim dediğimde bile sorun olmuyormuş felan filan dün satış elemanı baya anlttı durdu. Kullananız var mı? makinada yıkandıktan sonra deformasyon yaşayanınız?

çeyiz hazırlığında değilim 9 yıllık evliyim.ilk tencere setim tefaldi bu zamana kadar sorusuz geldik ama artık eskidi gibi,birde herkes seramik önerince yenilemeye karar verdim.her markaya baktım karacadan begendim aldım ..eve geldim açtım ki biriinin içi çizik dolu ama ilginç yanı ışığın altına tutunca belli olmuyor..yorumları okudum herkes şikayetçi..bugun götürdüm iade ettim tabi zor oldu o ayrı.. şimdi arayış tekrar başladı korkmazdan yanayım gibi..

karaca almayacağım ortada şu an korkmaza sıcak bakıyorum alıp kullanan var mı?

Ben aldım korkmazdan çeyiz paketi.. Tabii ki daha kullanmaya başlamadım. Ama kalitesi ürünleri eline aldığında bile belli oluyor kullanmaya başladığım zaman da sıkıntı çıkarmayacağını düşünüyorum umarım öyle olur

Ben hepsini denedim. Şu an 2 yıldır Kütahya porselensen başka kullanmıyorum . İthal ürünlerde kanser riski var. artık herşeyde tek tercihim Kütahya porselen . Hem ucuz hem kaliteli hem de çok şık. Tavsiye ederim

sadece porselininde düşünüyorum tencere ve çkb takımında sorun yaşamam diyorum ama porselen-sermaikte yeniler ya

Ben porselenleri avm deki Paşabahçe mağazasından aldım cok cok memnunum oradan aldığım herşeyden, Karaca'ya herkes kötü demiş ama çelik tencere ve granit set aldım ikisinden de inanılmaz memnunum.

sadece porselininde düşünüyorum tencere ve çkb takımında sorun yaşamam diyorum ama porselen-sermaikte yeniler ya

Ben de sırf çelikleri için Korkmazı seçtim fakat yemek takımı modelleri de çok güzeldi, porselenlerin Bangladeş'ten geldiğini kemik tozu kullanıldığını söylemişti mağazadaki satıcı (benim aldığım takım fine bone porselen diye geçiyor). Zaten eline aldığın zaman inceliği ve eldeki hissi de hoşuma gitti bu yüzden henüz kullanmaya başlamasam da tavsiye ederim canım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…