Mutfak Dekorasyonu Karaca mı? Schafer mi? Hisar mı? Korkmaz mı?

Tencerelerim çelik olan aryıldız.. Granit olan hisar. Yemek takımım kütahya porselen. Kahvaltı takımım ve çatal bıçak takımım karaca. Bende epeyce araştırdım.
bunlar mı iyi diyorsunuz yani.
kahvaltı takımınıda neden kütahyadan almadınız?

Ben çeyiz paketi aldım schafer aldım.ne kdr incelerseniz okdr kafanız karışıyor.sonuçta bizle yaşlanmıycaklar.begendiginizi alın...

bunlar mı iyi diyorsunuz yani.
kahvaltı takımınıda neden kütahyadan almadınız?
Araştırmalarım sonucu aldım canım iyi olduğunu düşünüyorum şimdilik, henüz kullanmadım. Kahvaltı Takım'ım da çok sık kullanmayacağım için bide fiyatı çok yüksek bişey olmadığı için karacadan Beğendim. Sıkılınca Yada eskiyinceye yenisini alırım diye düşündüm. Çatal bıçaktada model karacadan beğendim. Bence önemli olan tencere en sık onu kullanacaksın iyi seçim yap derim..

karaca kahvaltı takımı Kütahya dan daha uygundu yani canım öyle mi?

tüm mesjları okumadım.almış olabilirsin belki ama yinede fikrimi yazayım
çelikte korkmaz
porselende karaca

Merhabalar.. Bende yoğun ısrarlar üzerine herşeyimi Hisardan aldım. :) Diğerlerine göre biraz pahalı fakat kalitelidir diye umuyorum Allah gönlünüze göre versin :)
Sonrasında memnun kaldınız mı hisar'dan. İyi değil diyenler var..

Merhaba, kullandıktan sonra da memnun kaldınız mı

Shafer iyi mi gerçekten? Çeyiz paketi var uygun ama kararsız kaldım.
bizim komşunun gelini almış. sakın ha alma teneke gibi dedi bana. bende hiç bakmadım
geçen gün korkmaz ın mağazasına gittim. kahvaltı takımı, yemek takımı,çatal bıçak ve tencere takımına 2620 tl dedi.3 lü sahan seti ve bir tava da hediye. istersen kahvaltı takımı yerine çaycı,blender, tost makinası vs 350 tl lik alışveriş yapabilirsin dedi. o değilde yemek takımı kemik tozu ve mermer tozu karışımı bir şeydi. şakkk diye vurdu kırılmadı. mağazada herkes baktı annemde teşhirde ki ürünü öyledir dedi bana
kırılıp kırılmaması çokta önemli değil kırkda yılda bir çıkacak benm takım ortalığa açıkcası.zaten parça garantiside vermedi. o konu sanırım mağazadan mağazaya değişiyor. bir de piere cardin beğendm 2 bin tl ve kare takım. hoşuma gitti ama piere cardin kalitesi konusunda olumlu olumsuz bir yorum göremedim.birde tekstil firması sonuçta diye.
shafer ne kadar?

emsan kahvaltı seti ve yemek takımı öneririm. porsnelleri zarif ve kullanışlı. ama kesinlikle emsan çelik, kaşık-çatal önermem.
çelikte korkmaz diyorum :)

Pierre cardinin takımları gerçekten kaliteli ama pahalı geliyor bana. Korkmaz ve schafer arasında kaldım ikisinde de şuan çeyiz seti kampanyası var. Schafer 12kişilik takım, 6 kişilik günlük, kahvaltı takımı, çbk, tencere seti 2000 tl. Korkmazda 12kişilik yemek, kahvaltı, tencere seti ve çbk seti 2149 tl

Merhaba, kullandıktan sonra da memnun kaldınız mı

merhaba, evet hisardan gayet memnunum. hatta seramik tavasının altında sarı lekeler oluşmaya başladı bikaç ay önce neyden kaynaklandığını anlamadık ve hisarın herhangi bir şubesine götürdük aldığımız yere de değil ve hiç tereddütsiz faturasını bile istemeden alıp yenisini ücretsiz verdiler

sen hangi şehirden baktın canm ?
mağazadan mağazaya değişiyor sanırım.
korkmazda uygunmuş ankaradaki mağazalarında en aşağı 2500 falan kare takımlar tabi
sen kare mi düşünüyorsun yuvarlak mı? bir de schaferın diğer parçaları 12 kişilik sadece kahvaltı mı 6 kişilik?
piere cardin in kalitesini nerden öğrendinz acaba??
çok soru sordum ama merak

yemek takımları yapısı gereği kalın mı olmalı ince mi?
bu kemik tozu işine ne diyorsunuz kızlar
bir de gerçekten kırıldığında parça tedarik ediyorlar mı?

yemek takımları yapısı gereği kalın mı olmalı ince mi?
bu kemik tozu işine ne diyorsunuz kızlar
bir de gerçekten kırıldığında parça tedarik ediyorlar mı?
Yapısı gereği ince ve zarif olmalıdır porselen,yoksa seramik gibi olur. Seramik daha kalın ve hesaplidir. Ben misafir yemek takımını karaca dan, günlük yemek takımını da bernardo dan aldım. İkisindende memnunum. Günlüğün kasesi catlamisti. 10 TL karşılığında parça temini yaptılar.iki seneymiş sanırım garantisi. Hala üretimi varsa sağlarlar..

Ben istanbuldan baktım. Günlük takımı ve Kahvaltı takımı 6kişilik. Kare ya da yuvarlak benim açımdan fark etmez:) Pierre cardini ablam kullanıyor yıllardır ve çok memnun. Zor yerden sormadığınız için problem değil :)) bu kare ve yuvarlak arasında bir fark var mı?

hayır sadece görünüş farkı var
kare daha modern diyorlar yani moda
kimi elips alıyor
yeni yeni şeyler çıkıyor işte =)
sonunda bir piere cardin kullanan buldum
neden onu seçti ablanız. şahsen ben en ucuz onu bulabildim modelleride güzeldi.

garantisi bitmiş miydi değişim yaptıklarında?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…