Karaca Home Valeria Best yatak örtüsü çeyiz seti

kolera9

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2016
957
296

Eklentiler

• valeria-best-gul-kurusu-900.jpg
    valeria-best-gul-kurusu-900.jpg
    85,5 KB · Görüntüleme: 1.192
  • valeria-best-murdum.jpg
    valeria-best-murdum.jpg
    86,5 KB · Görüntüleme: 749
  • valeria-best-pudra-900.jpg
    valeria-best-pudra-900.jpg
    67,7 KB · Görüntüleme: 1.692
Bende şeyi merak ediyorum 1299 tl lik harem set var. Yolluğu var da 1 tane mi 3 tane mi. 1 tane ise saçma çünkü.

Merhabalar ben de bütün setimi karacadan alan biri olarak yardımcı olmak istedim. Bu modeller fotoğraftakine göre gerçekte çok farklı durabiliyo. Yerinde görmeni tavsiye ederim. Tam olarak bu model olmasa da böyle gösterişli modellerden arkadaşlarım aldılar bir kaç senedir kullanıyorlar memnunlar. Ancak bana sorarsan bana bunları kullanmak çok mrşakaktli geldiği için daha düz bir model olan timeless setini aldım. Bu setin içinde ayrıca nevresim pike vs olduğu için çeyiz seti içindeki parçansayım arttı ve fiyat olarak da daha avantajlıya geldi. Sen de yerinde bakarak karar verebilirsin kolay gelsin

gül kurusu berbat sakın almayın yeni seri karaca valeria prime da var gül kurusu eve gidince çamur gibi duruyor sakın ha almayın sakın!

Mor çok güzelmiş.Ama karaca çok pahalılaştı bence.Ben özdilekten aldım çeyiz paketimi hepsi 1800 yatak örtüsü de içinde ve istedigin zaman değiştirebiliyorsun.Taç ile de baglantıları vardı mutfak gereçlerini de 4 bine aldım herşey içinde 8 taksit...

Mor çok güzelmiş.Ama karaca çok pahalılaştı bence.Ben özdilekten aldım çeyiz paketimi hepsi 1800 yatak örtüsü de içinde ve istedigin zaman değiştirebiliyorsun.Taç ile de baglantıları vardı mutfak gereçlerini de 4 bine aldım herşey içinde 8 taksit...

evet pahalı oldu ama bende sadece karacayı begeniyorum eskiden tac güzeldi şimdi ne linens ne tac sadece karaca güzel geliyor gözüme....

Tatlım bnde dört gün önce bu setin pudrasini almak için bir kac mağaza gezdim ve ne yazikki pudra hariç her renk vardı en son girdigum yerde Karaca'nın bundan çok daha iyi bir kampanyasını gördüm ve onu aldım setin ismini sormadım için bilmiyorum ama içinde bol nevresim takımı var bornoz seti yorgbi Alexi ve 2 yastığı battaniyesi bir pike takımı iki tanede su battaniyeli olan nevresim takımı aldım ayriyeten bir nevresim takımı bir yatak örtüsü daha var toplamda set 7 parça 2.100 TL bir de ona bakmani öneririm gerçekten bundan kat ve kat daha iyi

Seçenek o kadar fazla ki istediğin pike takımını nevresim takımlarını seçebiliyorsun ben farklı farklı çok güzel nevresimler aldım bir yağ yeşili battaniyeli set bir tane fuşya battaniyeli set aldım yani hepsi bir renk almadım ki bu bence daha iyi

Bundan vazgeçtim bende gene karaca'nın clareta çeyiz takımı diye bi yatak örtüsünden aldım valeria'dan kat kat daha güzel mürdüm rengi kızlar tavsiye ederim :)

Bundan vazgeçtim bende gene karaca'nın clareta çeyiz takımı diye bi yatak örtüsünden aldım valeria'dan kat kat daha güzel mürdüm rengi kızlar tavsiye ederim :)
Et
Şimdi yeni bir set gelecekmiş o da valeria gibi dört renk seçeneği var gelsin onu alacağım bnde

Kızlar kendi adıma konuşayım, o yatak örtüsü setini aldigima o kadar pişmanım ki bir kez bile kullanmadım. Çalışınca sabah 7 de yatağı toplayip duzleyip gidiyorum hiçbir işlevi olmayan bir kutu olarak evde yer işgal etti :KK12:

X