Karaca başaran ? Hakan şirinoğlu ? Mehmet Gencer?

egecell

Sokak hayvanları sahipsiz değildir #erosiçinadalet
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2014
6.010
13.224
36
Merhaba herkese. Bu üç doktor arasında kalsaydınız hangisine karar verirdiniz. Yaşım 32.
Şakak germe istiyorum bir ihtimal belki orta yüz germe.
Karaca başaran daha çok derin plan çalışıyor sanırım. Yaptığı işlemler çok başarılı ama nasıl desem çok fazla doğal. Yani örneğin şakak germe veya göz kapağı yaptığı zaman yine bir fazlalık oluyor ama çok başarılı
Hakan şirinoğlu ve Mehmet Gencer konusunda da kararsızım.
Siz olsaydınız hangisini seçerdiniz ?

Merabalar bende aynı doktorlari araştırıyorum aslında ben yüzüme yağ enjeksiyonu başarılı bir şekilde yapacak doktor ararken olmuşken şakak germe orta yüz ve yağ enjeksiyonu olsun dedim dünden beri araştırıyorum hatta en son guneykore ve Taylanda kadar gittim düşün 😂 Mehmet gencere tanıdığım iki kişi yaptırdı birinin tam bir fiyasko bana göre aşırı yapılı diğeri şahane oldu insandan insana değişiyor heralde karaca basaranin evet çok doğal duruyor ama realself te hesabını kapatmislar yurtdışından çok şikayet almış Hakan sirinoglu ve fatih dağdelen arasındayım aslında fiyatlar o kadar yüksek ki guneykoreye mi gitsem diye düşünüyorum sırf bunun için nasıl yapılıyor bilmiyorum ama sahaneler 🤭

Merabalar bende aynı doktorlari araştırıyorum aslında ben yüzüme yağ enjeksiyonu başarılı bir şekilde yapacak doktor ararken olmuşken şakak germe orta yüz ve yağ enjeksiyonu olsun dedim dünden beri araştırıyorum hatta en son guneykore ve Taylanda kadar gittim düşün 😂 Mehmet gencere tanıdığım iki kişi yaptırdı birinin tam bir fiyasko bana göre aşırı yapılı diğeri şahane oldu insandan insana değişiyor heralde karaca basaranin evet çok doğal duruyor ama realself te hesabını kapatmislar yurtdışından çok şikayet almış Hakan sirinoglu ve fatih dağdelen arasındayım aslında fiyatlar o kadar yüksek ki guneykoreye mi gitsem diye düşünüyorum sırf bunun için nasıl yapılıyor bilmiyorum ama sahaneler 🤭
Ben Online olarak muayene olacağım.
Ama Karaca başarın Online muayenesi 9.000 tl 😃 bana çok aşırı ve astronomik geldi.
Siz kaç yaşındasınız

İlk defa duydum online muayene henüz kimseyi aramadım açıkçası araştırma yapıyorum ama muayene için 9000 gefcekten inanılmaz fiyat alırsanız bilgi verir misiniz 💐

Mehmet Gencer diyorum. O da ücret alıyor muayene için; ama endoskopik germesi çok başarılıdır. Almanya’dan gelen arkadaşım sanıyorum üç yıl kadar oluyor, yaptırdı ve sonuç çok tatmin edici.

Bunlara ek olarak Ahmet Doblan’ı da bir araştırın.

İlk defa duydum online muayene henüz kimseyi aramadım açıkçası araştırma yapıyorum ama muayene için 9000 gefcekten inanılmaz fiyat alırsanız bilgi verir misiniz 💐
Veririm tabi bu hafta görüşeceğiz. Hakan şirinoğlunun da 1.500 tl muayene fiyatı. Ben içlerinden Mehmet gencere yakındım ama hiç hastasını görmedim siz böyle diyince uzaklaştım ondan.
Siz neyi beğenmediniz hastasında

Veririm tabi bu hafta görüşeceğiz. Hakan şirinoğlunun da 1.500 tl muayene fiyatı. Ben içlerinden Mehmet gencere yakındım ama hiç hastasını görmedim siz böyle diyince uzaklaştım ondan.
Siz neyi beğenmediniz hastasında
Özelden yazar mısınız bana sizinle bu konuyu detaylı arastiricaz yardımcı olucaz diye hissediyorum birbirimize ben bilmiyom da 😂

Merhaba, Karaca Basaran yurdisindan bir hastasinin yuzunde geri donulmez sinir hasari birakmis sanirim bundan dolayi hesabini kapatmislar. Realself de var o hastanin yorumlari.
Guney kore de cok daha pahali diye biliyorum fiyatlar. Anlamadim daha mi uygun ?

Bence bu doktorların fiyatlarıyla yarışır bence üstüne yurtdışı gezisi olur yani... ben de Karaca basaranin hastasını merak ettim Real selfte yorumlarını o kafama yatmıştı biraz daha doğal birakiyo yüz degismiyo diye güven vermisti çok merak ettim ama bulamadım bana gönderme şansınız var mı yorumlar duruyosa karaca basaranin

Bu çok ilginç bişey ya araştırma yparken çok komplikasyona uğrayan talihsizlikler gördüm de böylesini görmemiştim Allah korusun derin plan yuz germe bu muhtemelen ve her tarafı yani sadece kaş göz değil her tarafı kesilip biçilmiş toplanamamis gibi duruyo burda bu kadına özel bişey yaşanmış olabilir bence, mantıklı degil hani böyle bı doktorun en fazla hatasi orantisizlik olabilirdi yüzde hani telafi edilebilecek ufak tefek küçük kusurlar olabilirdi.... Bence bu hastasiyla ilgili komple bı sorun olmuş ya cildinden ya etinden ya alerji geçirmiş kapanmamış bile yaraları offf ne zormus bu işler yaş almak ne zormusssss 🥺🥺🥺

Evet yas almak cok zor ama daha da zor olani Turkiyede tam anlamiyla guvenebilicegin doktor bulmak. Kanunlar hastalari korumuyor cunku. Ben 2 yildir arastiriyorum, cok da guzel sonuclari olan insanlari da gordum bu forum da ama isde biraz da sans isi. Umarim en dogru karari veririz.

Merhaba herkese. Bu üç doktor arasında kalsaydınız hangisine karar verirdiniz. Yaşım 32.
Şakak germe istiyorum bir ihtimal belki orta yüz germe.
Karaca başaran daha çok derin plan çalışıyor sanırım. Yaptığı işlemler çok başarılı ama nasıl desem çok fazla doğal. Yani örneğin şakak germe veya göz kapağı yaptığı zaman yine bir fazlalık oluyor ama çok başarılı
Hakan şirinoğlu ve Mehmet Gencer konusunda da kararsızım.
Siz olsaydınız hangisini seçerdiniz ?
Ben Mehmet beye 8 sene önce dudak dolgusu yaptırmıştım. O dönem henüz asistandı, memnun kalmıştım herkes dudaklarımı çok beğeniyordu

X