Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Kara üzüm çekirdeği

su24_

Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2012
62
0
kızlar merhaba baya uzun bi süre önce forumda küçün etkisini okumuştum ablamla birlikte denemeye karar verdik 1hafta önce aynı gün başladık ikimizinde göğüsleri aşırı küçük bnmkisi 70 destekliyi anca dolduruyor ablamınkiside bnmkinden küçüktü ablamın şuanda benimkilerden daha büyük göğüsleri bnde hiç bir etki yok bu duruma çok üzülüyorum başladığım gün regl oldum normalde olduğundan daha fazla geldi sizce bununla bi alakası varmı bilen varmı lütfen yardım? ben 19yaşımdayım ablam 22 yaşında?

canım belki ablann da regl zamanı yaklaşmıştır 1 haftada böyle aniden bir değişim olmaz zaten sen devam et

canım kullanmış biri olarak şunları söliyeyim adet dönemine etkisi olabilir yani mesela benim karın ağrım artmıştı ilk başta ben 5 ay falan kullandım şuanda ara sıra kullanıyorum ilk 1 2 hafta gögüslerim dolgunlaştı bunla beraber kızarıklıklarım kaşıntım oldu bırakmayı düşündüm acaba yan etkisimi oluyo diye bırakmadm yaklaşık 1 ay falan kaşıntılarım kızarıklarım devam etmiştir ama dolgunlıuk geçti arada dolgun oluyo eski haline geliyo şimdi kaşıntım yok öle dolgunlukta yok ilk zamanki gibi ama bazen arada dolgunlaşıyo büyüdü diyemicem bana aynı gibi geliyo ben her akşam yemekten önce bi çay kaşığı küçü suyla içiyodum şimdide kullanıyorum arada almadığım zamanda oluyo ama bırakmayı düşünmüyorum her gün olmasada aklıma geldikçe her akşam kullancam çünkü çok şeylere faydası var en başta cilt güzelliğine iyi geliyo cilt hücrelerini yeniliyo yaşlanmayı geciktiriyo ben bunu cildimde farkettim yada bana öle geliyo bilmiyorum ama yüzüm değişti gibi daha güzelleştim gibi ve bunun dışında çok şeye faydası var ama göğüs için bişey diyemicem belki ilerleyen zamanda etkisi olabilir çünkü ben sabah yemedim sadece akşamları yedim oda bi çay kaşığı olarak ve arada almadığımda oldu ama genelde düzenli kullanmaya çalıştım eğer göğüse etkisi olmocaksa bile cilde iyi geliyo bence herkes kullanmalı

evet ablamın regl dönemi yaklaştı fakat bu dönemde bile bu kadar büyüme söz konusu olmadı hiç bir zaman.aşırı derecede gözle görülür bi değişiklik var deneyip göğüsleri büyüyen çok var forumda üzüldüm ama şimdi yaa( evet birçok şeye iyi geliyormuş internette okudum umarım göğüslerimde büyür

evet benimde gözle görülür bi değişiklik vardı göğüslerimde ilk 1 2 haftada ama sonralrı ara sıra bi dolgunluk oldu sonra geçti bence bu tek bunda değil bütün aldığım yiyeceklerde öle olur vücut alışana kadar sana istediğin sonucu veriri sonra bi fayda etmediğini görürsünz ama belli olmaz ben kullanıyorum hala faydaları için ama belkide göğüsede biraz etkisi olcaktır ilerde yani şuan büyümedi gibi geliyo ama sabah almıyorum ben akşamdan akşama alıyorum oda çay kaşığıyla belki bölelikle zamana yaymışta olabilirim yani kullan bence doğal zaten zararı olmaz herkesin bünyesi farklı mesela bbiri yamıştı bende kaşıntı falan olmadı diye bende ilk zamanlar bayağı oldu gece kaşıntısına uyandığımı bilirim sırtım kızarırdı geçerdi sonra ablanda böle bi durum varmı

parmaklarında kaşıntı varmış şuan bıraktı zaten sıkılmış eski halina dönermi diyosunuz( yokmu hiç aramızda kullanıpta büyüyüpte aynı kalan:))

parmaklarında kaşıntı varmış şuan bıraktı zaten sıkılmış eski halina dönermi diyosunuz( yokmu hiç aramızda kullanıpta büyüyüpte aynı kalan:))

benim parmaklarımda değildi sırt bölgemde belimde çok kaşıntı kızarıklık vardı ilk zaman ama biriside demişki bende hiç bi kaşıntı bişey olmadı diye oda yeni başlamıştı kullanmaya aslında birazda bünyeden bünyeye değişebiliyo bende fayda etmedi yani daha doğrusu büyüme olduysada fark edlr bi büyüme değil çünkü uzun süre kullandım hala kullanıyorum düzenli olmasada belki zamanla biraz büyüme olabilir ben özellikle cilde faydası var diye bırakmadm bakalım zamanla görcez

Kızlar ben de başladım küçe.

Sormak istediğim ise şu;
Sizin kullandığınız küçlerin kavanozunda özellikle "KARA üzüm çekirdeği" diye belirtilmiş mi?
Çünkü benimkisini annem aldı, alırken ben yanında değildim ve kavanozun üstünde sadece "Öğütülmüş Üzüm Çekirdeği" yazıyor.
Markası; Lokman - Sena Sultan diye bişey...

Bir aktara sordum bi fark yoktur dedi, ürünün nasıl imal edildiğini anlattı ama beni tatmin etmedi cevabı :/
Acaba doğru ürün müdür kullandığım? Fikri olan var mı?

ne şekilde kullanıyorsunuz açıklar mısınızz :)

o kısmı sana kalmış ilk olarak yoğurt içerisinde denedim ama midem almadı:)
bir bardak meyve suyunun içine bir tatlı kaşığı atıp iyice karıştırıyorum dibine çökmeden karıştırır karıştırmaz burnumu kapatıp tek seferde içiyordum:))

ama hiç bir şey fark etmedi 2 hafta önce estetik yaptırdım şuan iyiyim:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…