Kara çarşaf giyip nişanlısını sırtından bıçakladı

Chess

Nirvana
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
53.299
42.836
Genç kadını yolda sırtından bıçaklayan kara çarşaflı kişi nişanlısı çıktı.
Sitene Ekle

Ali AKSOYER/İSTANBUL-DHA

İstanbul Bağcılar’da 34 yaşındaki Keziban A., akşam saatlerinde sokak ortasında kara çarşaflı bir saldırgan tarafından bıçaklandı. Polis tarafından yapılan incelemede genç kadını bıçaklayan kara çarşaflı saldırganın nişanlısı Mehmet İ. olduğu ortaya çıktı. Gözaltına alınan zanlı, nişanlısının kendisindi aldattığından şüphelendiği için takip ettiği ve bıçakladığını söylediği öğrenildi.

Olay, dün akşam saat 20.30 sıralarında Bağcılar Kemalpaşa Mahallesi 20. Cadde 1934. Sokak’ta meydana geldi. 34 yaşındaki Keziban A., sokakta tek başına yürürken saldırıya uğradı. Arkasından yaklaşan kara çarşaflı saldırgan kadını sırtından bıçakladı. Kadın yaralanırken çarşaflı saldırgan kayıplara karıştı. Mağdur Keziban A., hastaneye kaldırılırken polis de olayla ilgili araştırma başlattı. Bağcılar İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri çevredeki güvenlik kamerası görüntülerini inceledi. Yapılan inceleme sonucunda zanlının Keziban A.’nın nişanlısı Mehmet İ. (38) olduğu ortaya çıktı.

Polis düzenlediği operasyonda şüpheli Mehmet İ.’yi gözaltına alınarak polis merkezine götürüldü. Emniyette sorgulanan Mehmet İ.’nin hakaret ve tehdit suçlarından daha önceden polise geliş kaydı olduğu belirlendi. Şüpheli Mehmet İ.’nin nişanlısı Keziban A.’nın kendisini aldattığından şüphelendiği için çarşaf giyerek genç kadını takip ettiği ve bıçakladığı söylediği öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.
http://www.milliyet.com.tr/kara-carsaf-giyip-nisanlisini-gundem-2248270/

Bu da bir tür piskolojik hastalıklardan biri şüphe ve hep aldatılma hissi kapılma buna paranoyak kişi çok sağlıklı görünsede aslında çok tehlikeli ve insana hayatını darmadağın edebiliyor , basit bir şüphelenme değil yani hastalık derecesinde zihninde aldatma var olmuş gibi karşındakini öldürmeye kadar gidiyor

Saklar tabii. O kapkara çarşafların altında ne olduğunu bilebiliyor muyuz ? Bıçak da saklar silah da. Yıl olmuş 2016 kadının kendine layık gördüğü giyim şekline bak.

Adam giymis kara csrsafi kadin degil.
Yil degisince din kriterleridemi degisiyor?
Birsuru kara carsaf giyen var kendi halinde. Hepsini zan altinda birakmayalim lutfen.
Yukardaki cumlemi yanlis anlamayin di kritilerleri degistimi derken. Elbette normal giyende sadece normal ortunende yankis yapiyor demiyorum. Carptirilmasin yazdigim.

Adamda tam bir piskopat manyakmis.
Ne cins insanlar var. Aldatiyorsa ayrilir gidersin bukadar basit. Oo her kadin aldtildigi zaman kocalarini nisanlilarini oldurseydi erkek kalmazdi.
El insaf ya. Bukadar basit artik insan oldurmek. Eskiden bir kisi hastaliktan olse bile buyuk bir olaydı. Heleki cinayete kurban gittimi butun ulke calkalanirdi.

Adamın giydiğini anladım okudum haberi. Ona istinaden dedim zaten o giysinin altına ne saklanacağını bilemeyiz diye. Pek tabii canlı bomba eylemcisi de giyip kendini patlatabilir.

Ben sizin de görüşünüze saygı duyarım elbette ama kadına yakışan bir kıyafet değil. Kapkara yürüyen karanlık gibi. Kadınların üstüne çökmüş karanlık.

Fransa, Hollanda, Belcika kara carsafi yasaklamis.. Misir'daki El Ezher Universitesi rektoru Şeyh Muhammed Said Tantavi, Islamda kara carsaf yoktur diye beyanat yayinlamis, yasaklanmasi icin fetva cikarttiracakmis..

Neyse konuyu dagitmayayim. Bende gorusunuze saygi duyuyorum. Bende giymiyorum ve giymeyi dusunmuyorum ama giyenlerde gozune kotu gelmiyor.ama dedigniz gibi kotu amacla kullaniyorlar maalesef busefer mahsum insnalarada insanlar suphe ile bakiyor.
+ olarak fransa hollanda vs yasaklamasi normal onlar musluman ulke degil sonucta. Zaten artik irkci davraniyorlar.

Konuda tek dikkat çeken çarşaf olacak buna emindim zaten.

Herkesin inancı kendine , giyimi kendine.
Beden kendi bedeni istediği gibi kullanır. ( Bu cümleyi olmadık yerde kullanılıyor, bende kullanayım dedim )
Ister yıl bilmem.kaç olsun , kimse karışamaz.
Insanların inançları hakkında yorum yaparken daha dikkatli olun.
Renkli giyer , olmaz renkli dikkat çekiyor,siyah giyer karanlık denir.
Aynı şekilde tam tersi için de sözlerim. Her giyim kendi içinde özgürdür.

Adam vuruyor, suçlu yine çarşaf oluyor.
Mini giydi diye taciz ediliyor sozunun bir başka versiyonu.
Çarşaf olmasaydı adamcik da bicaklamayacakti.

Çarşaf kötüye kullanılıyor. Kötüye kullanan değil giyim mi hatalı ?
...

Bu arada tehdit ve hakaret suçundan işlem görmüş pislik, acaba aynı kadın mi şikayet etmiş. Eğer böyleyse durum çok vahim.

Fransa, Hollanda, Belcika kara carsafi yasaklamis.. Misir'daki El Ezher Universitesi rektoru Şeyh Muhammed Said Tantavi, Islamda kara carsaf yoktur diye beyanat yayinlamis, yasaklanmasi icin fetva cikarttiracakmis..

Şeyh Muhammed said tantavi fikirlerini önemsiyor musun ? Takip ediyorsun galiba.
Burada bilgi verdiğine göre sanırım bu şekilde.
Fransa , Hollanda , Belçika nin dini ile Türkiye nün dini aynı mi ?

Islamiyette sinirlanmis vücut hatlarını kapatmak ve hatlarını belli etmeden örtmek farzdır.
Kıyafet şartı yok. Yalnız bir diş kıyafet olması gerekiyor. Uzun ceket, uzun hırka v.s
Çarşaf giyende diş kıyafeti bu değerlendiriyor.

Herkes kendi giyimiyle ilgilensin.

Yıl olmuş bilmem kaç deyince inanç değişmiyor.

Islam ile ilgili hic kimsenin fikrini onemsemiyorum. Belki siz onemsiyorsunuzdur dindaslarinizin ne dedigini diye yazmistim, ne de olsa adam siradan biri degil, bir universite rektoru, ayni zamanda bir seyh.

Avrupa'nin dini farklidir, ama Avrupa'daki ulkeler ya laik, ya demokratiktir. Her dine esit uzaklikta olmalari kanunlarla garanti altina alinmistir yani.. Ama son yillarda onlar da Islami teror ile ugrasiyorlar ve bizdeki gibi oluruna birakip "evden cikmadan once yikanin, banyosuz gitmeyin ote tarafa" demekten daha fazla onlem aliyorlar. Canli bombalar ortalikta cirit atarken carsafla birilerinin yollarda dolasmasina izin vereceklerini mi saniyordun? Her yer Turkiye degil, elin halkinin cani kiymetli.

Tesekkurler ama Adam tanimiyorsun bile, bende tanimiyorum.

Seni ilgilendiren tarafı çarşafı yok saymak istemesi. Bizi ilgilendirir diye değil senin fikrini yandığı için paylaşmassin.

Türkiye de kaç canlı bomba çarşaf giymişti ? Tek bir tane yok. Ya da başka yerde.

Bu mesajlardan sonra olursa bilemem artık.

Her neyse konu çarşaf mi bıçaklanan , tacize uğrayan kadın mi ?

Konu din olunca gerisi unutuluyor. Klavye kahramanligi başlıyor.

kara carsafın hıc bı yerde yerı yoktur
kadın mı erkek mı o bıle anlasılmıyor
bıldıgın yuruyen tehtıt ve bunun hıc bı yerde yerı yokken hala arastırmadan gıyenler var cok tuhafıma gıdıyor bı ınsan ıcınde bulundugu seyden bukadar mı bıhaber olur

terorıstler de cara carsafla canlı bomba oldular

bu manyak sapık adamla kara carsafla bu cınayetı ıslemıs

kara carsafdan ıyı bı haber var mı ?

bu ınsanlarıda anlamıyorum suphen varsa ayrılırsın ınsan öldurmek nedır ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…