Kapluşuma bakın

Kabuk sertleştiricimii.Ben hiç kullanmadım şimdiye kadar :)

Kabuk sertleştiricimii.Ben hiç kullanmadım şimdiye kadar :)

kullanmasanda olur canım çok pis kokutuyo heryeri.. ben yemi hariç arada et parçaları atıyorum.. (salam,sosis,kıyma vs ) arada çikolata da yiyo

Amca kızımı sırnaşık şey İlerleyen sayfalara bakmadınmı erkek oladuğuna dair resimler eklemiştimmm :jeyyar: :)seninki kızmı -erkekmiii acaba ekranda görünce aşıkmı olduki :asigim:

pardon canım amca oğlu dicektimdelikafadulden hehe valla canım benimkinin cinsiyetini veterinerler bile çözemedi.. kimi kız diyo kimi erkek.. ortalarda herhalde ama senin ki erkekse,benim ki kız.. nasıl çırpındı seninkini görünce..pc masası su içinde kaldı vallahi

kullanmasanda olur canım çok pis kokutuyo heryeri.. ben yemi hariç arada et parçaları atıyorum.. (salam,sosis,kıyma vs ) arada çikolata da yiyo

Ben suyuna stresten koruyucu damla,vitamin v.s damlatıyorum :)) damlasıda çok pis kokuyor demek öyle bişi :1rolleyes: :)) Kıymaaaaa benimkini kıymadan kesene kadar canım çıktııı artık vermek istemiyorum. :1rolleyes: alıştımı hep et istiyorr şimdilik mamasını yesin :))) 2 yılda anca mamaya alıştırdım ...

ayy bu kaplumbağalar ettemi yiyor yeni duydum ete alışırsa yakında elimizide yer bu en iyisi alıştırmamak resimde koyucaktım hüsnümün ama yapamadım sırnaşık şey

ayy bu kaplumbağalar ettemi yiyor yeni duydum ete alışırsa yakında elimizide yer bu en iyisi alıştırmamak resimde koyucaktım hüsnümün ama yapamadım sırnaşık şey

Hüsnü ismine bayıldım sırnaşık şey
Eti o kadar çok seviyorlarkiiiii :)))) kudurmuş gibi oluyorlar çıldırıyorlar sanki o kadar çok seviyolar yanii:)benimki küçük bebişken küçük yavru sinek yiyodu kaydirigubbakcemile3
Sizin kapluş parmaklarınızı ısırmıyormu .Benimki büyüdüğü için feci kopartıyorkaydirigubbakcemile3

ısırma huyu yok şimdilik yemini yiyip oturuyo aşağı bundan önceki kapluşum fena ısırıyodu ısırıyo die vermek zorunda kaldık pisi pisine gitti :a015:

ısırma huyu yok şimdilik yemini yiyip oturuyo aşağı bundan önceki kapluşum fena ısırıyodu ısırıyo die vermek zorunda kaldık pisi pisine gitti :a015:

Isırıyor diyemi verdiniz aaa benneyaptımki olsun ısırsın :) benımkı ısıırkenj hoşuma gidiyor :)

bende halimden memnundumda annem kabını temzlerken onu ısırınca evden gitmesine yetti öyle diyim o zaman hiç sevmiyodu kaplumbağayı şimdi suyunu değiştirmediği için çok seviyor hatta bugün kapluşuma akvaryum aldı hüsnü delirdi içinde sığamıyo bi yere maşşallahh yerinde durmuyo bugün hatta üstüne çıksın die taş koyduk taşın altına girmeye çalışıyodu taşları kaldırdım sositososito

Kurban olurum ben ona maşallahhh ayy çok severim ben ya balık besliyorum ben şimdi çiklit cinsinden bi tanesi çok asi diğerlerini istemedi yanında resmen parçladı ıstırdı durdu ben de vermek zorunda kaldım diğerlerini çünkü o asi balığımı çok seviyorum. Çok şirin. Yanına kaplumbağa alcaktım; ama ona da zarar verir diye alamadım. Bir gün inş alırım ben de fotolarını eklerim.

Hğsnğ Güle güle iyi günlerde sağlıkla kullansın akvaryumunu inşallahh ...SENİnki kaç cm büyüklüğünde.Akvaryumda çok mutlu oluyorlarr hihoyyyt ve sağlıklı ve hızlı bir şekilde büyüyor :) sende hüsnünün resmini eklesene bir ara :jeyyar: kaydirigubbakcemile3 bu arada bişi sorucam kaydirigubbakcemile3 hüsnünün erkek olduğunu nerden anladın :lepi:
ayyy ona bakmak ilgilenmek çok güzel bi duygu olsa gerek....
Evet çok keyifli canımm o benim :asigim:
Balığına sağlıklı uzun ömürler inşallahhh ...ASlında iyi yapmışsın diğer balkıları vermenle :))) çok mera ettim şu çılgın çitlik cinsi balığını :))) görünüşüde çılgındır eminim hihoyyyt kaydirigubbakcemile2 yAVru kapluş alırsan eğer belki kuyruk ,ayak v.s ısırabilir ama denemek lazım :jeyyar:

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün benimki ellerimi kopardı uff çok delürdü bu kapluşş yemek yicem diye yakında parmaklarımı yiycek :)) maşallahh tosunuma

benimkinin de tırnakları kocaman oldu ya.. ellerimi yırtıyo temzilerken.

Sorma cnm dişeri felan çıktı artık elimi cama koyuyorum güya ıstırıo elimi=) Bi gün kısmet olursa çeker koyarım cnm fotosunukaydirigubbakcemile2

çok sevimli maaşallah.. benimde var bir kaplumbağam. 7 yıldır bizle kışın taşların altında kış uykusuna yatıyor. yanına yavru almıştık başını ayağını falan ısırdı yavrunun:sinifsinif: dişi kaplumbağanın kabuğunun alt kısmı düz oluyor, erkek kaplumbağanınsa hafif içine göçük, çukur oluyor. bizimki dişi.. adıda canavar kaydirigubbakcemile3

kızlar dün doğumgünümde eşim kaplumbağa almış banaa gerçi başka bi hediye bekliyodum ama neyse
:dance:
çok sevimli kıyamadım
üzüldümde aslında ufacık kıyamam yaa
ama o plastik akvaryumun içinde kalsın istemiyorum kıyamam üşücek orda
mafoldumben
malum öğrenci olduğumumdan maddiyat zor oluyo herifte cimri biraz
naniknanik
akvaryum+flitre+ısıtıcı+kuru alan vs. nekadar tutar bana bilgi verebilirmisinizzz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…