Göz Makyajı Kapkara Göz Kalemi :)

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

tencere_tava

__ hersey senin icin __
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2009
286
1
seLam arkadasLar :CüvCüv:

ben kapkara - simsiyah bi göz kalemi ariyorum :1ninca: şakkıdı sengözlerimebaksanab

bana önerebileceginiz bi marka var mi ?CADIARZU

flormar ultrablack göz kalemini tavsiye ediyorum..

bende kullanıyorum gerçekten tam istediğin gibi kapkara:lepi:

göz kalemi bilemicem ama ben maybelline in eyeliner ını kullanıyorum..
eyeliner daha ii bence hem bozulma derdi olmuyor hem de kaleme göre daha siyah duruyor :KK66:

ben günlük hayatta sadece siyah göz kalemi çekerim canım şu markalardan çok memnunum
*avon,oriflame(haxı sürmesi gibi çok güzel) veee flormar bir de flormarın suya dayanklı yeni ürünü çıkmış siyahını almadım grisini aldım onun çok güzel gece yıkamayım dedim gerçekten dayanıklımı görüyüm diye sabah kalkdım yüzüme falan dağılmamış o kadar güzel duruyordu ki flormarın suya dayanıklı siyah kalemini tavsye ederim cnm =)

kapkara yapıpta akmayan varmıdır acaba:)ben bitürlü akmayan siyah göz kalemii bulamadım:)

ben günlük hayatta sadece siyah göz kalemi çekerim canım şu markalardan çok memnunum
*avon,oriflame(haxı sürmesi gibi çok güzel) veee flormar bir de flormarın suya dayanklı yeni ürünü çıkmış siyahını almadım grisini aldım onun çok güzel gece yıkamayım dedim gerçekten dayanıklımı görüyüm diye sabah kalkdım yüzüme falan dağılmamış o kadar güzel duruyordu ki flormarın suya dayanıklı siyah kalemini tavsye ederim cnm =)

tskler hayatim zemuszemus

kızlar ben kalemi gozumun içine cektıkten sonra dipliner ımla kirpiklerimin dibinden gecerim hem kalemın akmamasını hemde simsiyah bi goruntu verıyo aklınızda bulunsun

hayır sizin söyledikleriniz gerçek sürme kalem değil siyah olabilir ama gerçek sürme kalem BEYU MARKASI bu marka belli kozmetikçilerde var CARMıNA ve KAJAL bunlar süper tavsiye ederim ... kozmetiktçide çalıştım pahalı biraz ama hem çok yumuşaklar hem kalıcı .....

X