Kapımız herkese açık buyurun sohbete :)

Ama esmerim mesela sen 2 yıla yakındır evlisin bnm evim diye ilk zamanlar çok hevesle yaparsın ama snradan hevesin geçiyor mu ?:44:

Ama esmerim mesela sen 2 yıla yakındır evlisin bnm evim diye ilk zamanlar çok hevesle yaparsın ama snradan hevesin geçiyor mu ?:44:

birazz öyle oluyor

gerçi şuan eşim yok o olsa jet hızıyla yapardım herşeyi.

1 saatte ev temizler 2 çeşit yemek ve salata yapardım

o gelince enerjimi toplarım yine

birazz öyle oluyor

gerçi şuan eşim yok o olsa jet hızıyla yapardım herşeyi.

1 saatte ev temizler 2 çeşit yemek ve salata yapardım

o gelince enerjimi toplarım yine

Toplarsın tabiii
sevdiğine kocana yapıyosun bundan güzel bişi var mı ayy bende yaparım herhalde ya şmdi önemsemediğim için yapmıyorum

Toplarsın tabiii
sevdiğine kocana yapıyosun bundan güzel bişi var mı ayy bende yaparım herhalde ya şmdi önemsemediğim için yapmıyorum

Allah daha iyilerini nasip etsin canım benim.

insan iyi olunca herşey hemen oluveriyor

canlarım ben evimi biraz temizliyeyim 1 saate dönerim

kahvemi içerken uzun uzun sohbet ederiz

Napayim bacim isler yogunlasti

Malum sitede bir sayfa begenmistim bir dügün fotografcisi sayfasi. Cektikleri ciftlerden bazi resimleri paylasiyorlar arada hos resimler pozlar var ama cogu fotografta fotografci duvagi ya gerim gerim geldirmisler, yada havaya atip "ucurtmuslar" birde sürekli gelinin ayakabisi görünsün diye sacma bir poz. Gelin etegini kaldiriyor. Ay cok sinir oldum ben bunlara ya dogru dürüst pozda verdirmiyorlar pehhh sinir oldum

Anlamadım ben bişi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…