Makyaj Ürünleri Kapatıcınızla Nemlendiricinizi karıştırın...Kızlar Mutlaka Bakın Buna !! :)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

TinkerB

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Mart 2011
364
1
Kızlar int.de dolaşırken kapatıcınızla nemlendiricinizi kapatıp dudaklarınıza sürün, mükemmel beji yakalayın falan diyodu. Ama kapatıcımız dudağımıza çok açık olur belki diye elimdeki Avon koyu bej stiği nemlendiricimle karıştırdım vee sonuçç: Mükemmel temiz ve duru görünen dudaklar-mükemmel parlaklık-mükemmel renk-mükemmel dolgunluk. Daha önce denemediğime pişman oldum valla. Yaptığınız şey ise stikle nemlendiriciyi elinizin üstünde karıştırmak, böylece stiğin rengini sürdüğünüz nemlendirici kadar açmış oluyosunuz tabi ki. Neyse, stikle nemlendiricinin resmini koyamadım malesef, ama koyu kapatıcıyla veya benim gibi stiği olanlar bej rengi stikle mutlaka denemeliler..

Son düzenleme:
Bende çok severim ama yaşıma ya da yüzüme gitmeyebilir diye daha önce makyaj malzemesi almamıştım. Bu çok iyi oldu

Benim dudağımın rengini kapatmıyor bu yöntem komple kapatıcıyı sürsem bile hala pembelik duruyor sürerken kızardığı için az önce öpüşmüşüm gibi hatta

Benimkini de tam olarak kapatmıyor ki canm.. Sadece çok berrak ve yumuşacık görünüm sağladı bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…