Göz Makyajı Kapatıcı önerisi

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Beyhan__

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2008
519
0
34
Arkadaşlar merhabayerimseniben
Gözlerimi aydınlık gösterecek açık tonlarda bir kapatıcı istiyorum. Bana önerileriniz neler olabilir acaba?:kedi:

ben golden rose un stick kapatıcısını kullanıyorum beyhan gayette memnunum. fiyatıda uygun . netten araştır istersen

bodyshop ürünleri çok güzel ve kapatıcısıda mükemmel bi bak istersen cnm

Benim gözaltı halkalarım gerekenden biraz daha koyu , kaliteli birçok ürün kullanmama ragmen flormar diyorum .Digerlerine göre daha koyu çünkü...

innova kullanıyorum ben.
ama herkezin yüz şekline göre değişir. kimisi açık tenli kimisi esmerdir. nasıl bi sonuca ulaşacaksın şekerim.

Su bazlı olanları daha sağlıklıymış bayanlar. Su bazlı kapatıcı önerilerinizi de alalım. Ben baktım birkaç yere ama pek ayrıntılı bilgi verilmemiş sitelerde. Yani su bazlı olup olmadığı yazmıyor.

ben pastelin aydınlatıcısını kullanıyorum,kullananlar vardır belki bir tarafı aydınlatıcı bir tarafındada beyaz sedefli farı var ama bende bitince değiştirem çok memnunum aslında ama farı çok parlak olduğundan hiç kullanamıyorum boşuna almış gibi hissediyorum..annem maybelline kullanıyo onuda çok beğendim...

maybellıne fırcalı olanı en pahalıları denedım bundan sasmam asla aralara dolmuyor pul pul olmuyor ama suremden 1-2 dk once goz cevresı kremı surmessenız en ıyı kapatıcı bıle kotu durur

X