Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Kapatıcı,Fondöten,Pudra sorunsalı.

PembeMuhendisi

Tek Aşkı Kalbimin *A*
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2012
2.199
247
Daha önce pudra,fondöten önerilerinizi almıştım ama ben bir türlü akıllanmadım,bir şeye karar verip gidip alamadım. :)
Bu aralar Tekin Acar'da 200tl ve üzeri alışverişlerde %50si kadar çek veriliyor,bende bu kampanyadan yararlanıyım oraya bir uğrıyım dedim.
Kapatıcı sordum önce göz altım için,çünkü sanki çizgiler oluştu gibi geldi bana.Estee Lauder DW istedim elimin üstünde gösterdi satıcı.Ama ben size Dior öneririm dedi,Dior daha profesyonel makyaj konusunda dedi.Dior skin flashı denedik sonra göz altlarımda,skin flash güzel oldu ama sanki çizgileri kapatmadı gibi geldi bana.Satıcıya sorduğumda göz altımda başka ürün olduğu için ve cildimde terleme olduğu için öyle olduğunu söyledi.(göz altımda kirpiklerin dibinde far vardı)Ben pek inanamadım bir de size sorayım dedim.Bayana da ben daha sonra temiz bir ciltle geleyim dedim ki öyle yapacağım.Bu ürünleri kullananlar var mı?Hangisini önerirsiniz?

Birde fondöten,pudra olarak önerileriniz neler Tekin Acar'dan alabileceğim?

Bide mağazada ürün 119 tl idi internet sitesinde 97 tl,kafam karıştı.:44:

Pudra olarak en iyisi sahne sanatçılarının kullandığı kryolan transparan pudra.
Fondöten ise bourjois healthy mix. Hem besliyor hem de müthiş kapatıyor, maske gibi ağır durmuyor.

ykm de makyajda aninda 2.si %60 a varan indirimli..
kapatici bir fondoten isterseniz, lancome teint idole ultra 24h, dior forever
az kapatici olsun derseniz dior nude guzeldir.. dior nude'un pudralari da guzeldir.

Teşekkürler yorumunuz için.Kryolan'ı başka bir arkadaşta önermişti ama ben şu Tekin Acar indirimini kullanıyım demiştim hazır alacağım 2-3 ürün varken.Kapatıcılığı yüksek olsun istiyorum,yani yüzümü bebek gibi göstersin.Dior Forever için pek iyi değil demişti ablam.:26:

X