Kapadokya'daki En Mükemmel Balayı Oteli Karlık Evi Butik Otel

yoncadeniz

Üye
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2013
1
0
Unutulmaz bir balayı yaşadık...Tüm düğün yorgunluğunu,stresini,karmaşasını Hatay'da bıraktık ve Kapadokya'da yeniden doğduk diyebilirim....202 numaralı oda resimlerdekinden daha güzel....manzarası o kadar güzel ki otelin,jakuzisinden bile peribacalarını görüyorsunuz...biz geldiğimizde odamız güllerle süslenmişti,mumlar yakılmıştı,kendimi prenses gibi hissetmedim desem yalan olur....istediğiniz zaman kahvaltıya inmek harika bişey....sabah odamızdan balonları izlemek...terasta şarabımızı içmek...çalışanlar sanki kendi yerleriymiş gibi o kadar içten.samimi...heryerde o kadar detaylı ve özenle düşünülmüşşeyler varki...hele bahçesi....siz kahvaltı yaparken ördekler,tavuklar,tavşanların gezmesi....asmalar...hamaklar....anlat anlat bitmez....bence balayı için seçilebilecek en güzel yer.....

cok güzel anlatmışsın arkadaşım, web sitelerine baktım gerçekten cok güzel gorunuyor. bizde kapadokyada balayı yapmayı düşünüyoruz. otelin konsepti ne acaba?oda kahvaltı/yarım pansiyon.... yemekleri nasıldı,oda servisi, temizliği? resimler cok güzel ama orda kalan birinden tavsiye almak benim için daha mantıklı. yardımın için cok teşekkürler...:)

cok güzel anlatmışsın arkadaşım, web sitelerine baktım gerçekten cok güzel gorunuyor. bizde kapadokyada balayı yapmayı düşünüyoruz. otelin konsepti ne acaba?oda kahvaltı/yarım pansiyon.... yemekleri nasıldı,oda servisi, temizliği? resimler cok güzel ama orda kalan birinden tavsiye almak benim için daha mantıklı. yardımın için cok teşekkürler...:)

ben de arkadaşa katılıyorum. Hiç düşünmeden tercih edilebilecek bi yer. Temizlik konusunda ben çok pimpirikliyimdir ama ben bile rahat ettim o konuda. Kahvaltı var sadece ama müthiş bi kahvaltı. Ortamı mükemmel çok huzur verici. Meyveyi dalından koparıp önünüzze koyuyolar. Bahçesi harika, odalar çok orijinal. Çalışanlar çok samimi, sıcak, saygılı. Kimse kimseye rahatsızlık vermiyo. Gezmek isterseniz size ellerinden gelen yardımı yönlendirmeyi yapıyolar. Valla aklımda kaldı. En kısa zamanda yine gitmek istiyoruz. Kesinlikle tavsiye ederim. Huzur depolamak için şahane bi yer:)

bizde aralık başında Karlık evindeyiz Allah nasip ederse rezervasyonumuzu yaptırdık :). Düğün telaşları o kadar stresli ki bir an evvel gidip orada stres atmak dinlenmek istiyorum :)

En çok görmek istediğim yer Kapadokya...
Kışa Denk Geldiği için Balayını pek düşünmesemde, Yazıları okudukça Kapadokya'ya daha da gidesim geldi :KK31:

Son düzenleme:
Kızlar, oteli bilmiyorum ama Kapadokya bölgesi çok harika bir yer. Ben bizzat oralıyım. Ürgüplüyüm. Yaz mevsiminde daha güzel olur tabiki de kış düğünü yapacaklar için bence çok ideal. Denize zaten giremeyeceksiniz ya Kapadokya taraflarını bol bol gezersiniz. Kesinlikle tavsiye ederim.

bizde aralık başında Karlık evindeyiz Allah nasip ederse rezervasyonumuzu yaptırdık :). Düğün telaşları o kadar stresli ki bir an evvel gidip orada stres atmak dinlenmek istiyorum :)

canımm öncelikle Allah sonsuza kadar mutlu mesut eder inşallahhh :KK16: bende balayımı karlık evinde yapmayı planlıyorum.. döndüğünde nasıl geçtiğini otelden memnun kalıp kalmadığını önerilerini falan bildirir misin??? bizde bilgilenmiş oluruz :KK31:

Merhabalar, balayımızı karlık evinde geçirdik daha önce de yazdığım gibi, özenle hazırlanmış bir oda her parça düşünülerek yerine koyulmuş sanki, odada bırakılan süprizler :p(söylemem). Herşey çok güzeldi. Odamız 202 nin dekorasyonu süperdi. Kahvaltı 30 çeşitti uzun süre acıkmadık. Çalışanlar samimi ve içten giderken arkamızdan su bile döktüler. Başka otellerde mini bardan içtiğiniz 1 tane suyun hesabını sorarlar. Burada ise tam tersi kendinizi evinizdeymiş gibi hissediyorsunuz. Ya da Karlık evi ailesinin evinde misafir gibi. Yeni olarak at çiftliği kurmuşlar yakın zamanda bahçede tavuklar fln vardı :) . Otel personelinin rehberliği sayesinde güzel bir de gezi planı yaptık ve çevredeki neredeyse gezilebilecek her yeri gezdik. Kapadokta gerçekten çok güzel. Hava çok soğuk olduğu için balona binmedik ne diyelim artık başka sefere. Bir dahakine baharda gitmek istiyoruz ama bahçenin tadını çıkarmak için :)

karlok otel,ni grünce bende hayran kaldım ama tam pansiyon bi yer istiyorum
burası nasıl fiyatları nasıldı ne kadara mal oldu size?

yemek konusunda sıkıntı çektinizmi kızlar yada orda olmaktan hiç sıkıldınızmı deniz olan bi yere gitseydim dedinizmi :))

Biz de 2012 temmuz ayında balayımızı karlık evinde yaptık. İyi ki orayı tercih etmişiz diyoruz hala. Aklımızda da kalmadı değil. Fırsat bulunca yine gitmek istiyoruz. Otel harika... İnsana huzur veriyor. Kahvaltı, odalar, bahçe mükemmel. Yemekler de sıkıntı yaşamadık çünkü gün içinde gezdiğimiz için hep yemek yiyip döndük. Biz 105 te kaldık yeşil odada. odadan da çok memnun kaldık. çok romantik bir ortamı vardı.
Kendi arabamız yoktu ama gezerken de sıkıntı çekmedik. Bir gün tura katıldık. Çok eğlenceliydi. Bir gün de araba kiraladık rehber gezdirdi bizi.
Biz hiç keşke denizli bir yere gitseydik demedik ama tabi herkesin zevki hayali farklı.
:KK16:

Unutulmaz bir balayı yaşadık...Tüm düğün yorgunluğunu,stresini,karmaşasını Hatay'da bıraktık ve Kapadokya'da yeniden doğduk diyebilirim....202 numaralı oda resimlerdekinden daha güzel....manzarası o kadar güzel ki otelin,jakuzisinden bile peribacalarını görüyorsunuz...biz geldiğimizde odamız güllerle süslenmişti,mumlar yakılmıştı,kendimi prenses gibi hissetmedim desem yalan olur....istediğiniz zaman kahvaltıya inmek harika bişey....sabah odamızdan balonları izlemek...terasta şarabımızı içmek...çalışanlar sanki kendi yerleriymiş gibi o kadar içten.samimi...heryerde o kadar detaylı ve özenle düşünülmüşşeyler varki...hele bahçesi....siz kahvaltı yaparken ördekler,tavuklar,tavşanların gezmesi....asmalar...hamaklar....anlat anlat bitmez....bence balayı için seçilebilecek en güzel yer.....

bizde rezarvasyonumuzu yaptırdık karlık otel için odamızda 302 dediğiniz gibi resimlerden çok güzel görünüyor.

Kızlar bizde balayını Karlık Evinde yaptık gerçekten herşey harikaydı. Zaten o düğün stresini otele daha doğrusu evimiz artık orası bizim. Evimize ilk girdiğimiz anda kapıda güleryüzlü karşılamaları çok hoştu.Pozitif bir enerjisi var evimizin. Odalar çok güzel zevkle dekore edilmiş elinize sağlık abdullah bey. Bahçede atlar ,tavuk, kaz ,ördek , bi çok hayvan geziniyor mini bir çiftlik gibiydi. Odamıza hergun çeşitli ikramlar geliyor. Kahvaltı enfesti çok lezzetli ve özenle hazırlanmıştı. Çalışanlar çok saygılı ve güleryüzlüydü. Kısacası herşey harikaydı. Kesinlikle tavsiye ederim.

X