Kansızlıktan ölücem

egeli34

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2024
11
2
41
Hanımlar merhaba
09.01.2023 bir hafta
30.01.2023 bir hafta
20.02.2023 dün tekrar adet oldum. Adetim her zaman yoğun ve pıhtılı olur. Artık kan kalmadı vücudumda ara kanama olur hafif ama benimki aşırı derecede. Bugün doktora gitme şansım yok o sırada sizlerden fikir almak istedim. Varmı başına gelen?

Kist mi var acaba. Kist varsa kanama bu sekilde olabiliyor. Yada polikistik varsa oda yapabilir. Ama doktora gitmeniz şart belki hormonlarinzda sknti vardir. Mutlaka demir ilacina baslayin. Cok gecmis olsun

Merhaba ben de 21-22 günde bir az kanamalı adet dönemleri yaşıyorum fakat bu ay 14.günde tekrar adet gördüm ve soluğu doktorda aldım.Daha önce ufak bir basit kistim vardı içine kanama olmus 6 cm lik hemorajik kiste dönüşmüş maalesef.Bir kac adet döneminde atılacaktır dendi,bakalım inşallah öyle olur.

Aşırı kanama tedavisi olarak rahim iç dokusunu tıraşlar gibi temizliyorlardı bir kdd paylaşımında gördüm. Doktorlar hiç alternatif bir tedavi önermedi mi?

Benimde aynı bu şekilde ara kanamalarım oluyordu. Hormon tahlili yaptırdım. Fsh değerim yüksek çıkmıştı.
Hormon bozukluğundan da olabilir
Kistte olabilir

Bunun için zaten anlık muayeneye değil genel bir kadın doğum muayenesine gitmelisin. Biz içini göremeyiz. Kist de olabilir başka bir şey de. Çok da kötü gözükmüyor döngüler aslında

Doğum kontrol hapini düzensiz içtiğimde bende böyle olmuştu, düzenli kullanmaya baslayinca geçti eğer kullaniyorsaniz tabi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…