Kanser hastası dayım vefat etti..Bi fatiha okur musunuz

Başınız sagolsun .okudum fatiha allah kabul etsin.benim eşimde kanser hastasi 3 cü evre dayinin kac senedir kanser hastasiydi

Başınız sagolsun .okudum fatiha allah kabul etsin.benim eşimde kanser hastasi 3 cü evre dayinin kac senedir kanser hastasiydi
Allah şifa versin..Akciğer kanseriydi.1.5 yıldır tedavi görüyordu.Genç olduğu için tedaviye cevap vermişti, sonra üzücü bir olay yaşandı ve kötüye gitmeye başladı durumu..
Bugün kaybettik.Deprem illerinden birindeyiz ve cenazesine bile gidemedik çok üzgünüm çok

Allah günahlarını affetsin onunda kaderi böyleymiş üzülüyoruz elbette ama belli bir zaman sonra yokluguna alişacaksin allah geride kalanlara sabir versin .kacıncı evredeydi .

Başınız sagolsun
Okudum , Allah rahmeti ile muamele etsin inşallah.

Size de çok geçmiş olsun, Rabbim en kısa sürede yaralarınizi sarmayi nasip etsin

Okudum Başınız sağolsun mekanı cennet olsun inşallah dayınızın.

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah Rabbim sizlere sabırlar versin
3ihlas bir Fatiha okudum

Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun. Sizlere sabır ve kolaylık diliyorum (okudum).

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah size ve ailenize sabır diliyorum

Okudum

3 İhlas 1 Fatiha da ben okudum. Allah rahmet eylesin, başınız sağ olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…