Kanser hastalarının peruk ihtiyacı var

melisaefe

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2009
89
137
Ben 40 yasında 4 evre meme kanseri hastasıyım 4 yıldır hastalıkla mücadele ediyorum bu nedenle bu konulara çok duyarlıyım.Kızımda benim durumumdan etlkilendi sanırım.
Kocaeli tıp fakültesinde okuyan kızım ve bir grup arkadaşının başlatmış oldukları (TODUP )toplumsal duyarlılık projesine eğitmenleri ve üniversitenin onayı ile başladılar.Öğrencilerin hedefi Kocaeli üniversitesi onkoloji hastanesinde tedavi gören ve görecek hastalara moral ve destek olmak istiyorlar.Bunun için hastane bünyesinde (PERUK BANKASI) açıyorlar.Projeyi hayata geçirmek ve devamlılığı için peruklara ihtiyaçları var sizin veya çevrenizdeki insanların elinde kullanılmış veya kullanılmamış peruk olan varsa lütfen bizimle iletişime gecmenizi istiyoruz.Telefon ve mail bilgisi afişte bulunmaktadır.Eminim bu hastalığı yaşamış veya cevresinde yaşayan insanlar projenin önemini çok iyi anlayacaktır.Lütfen konuya duyarlı olalım ve öğrencilere destek olalım.Kimseden para pul istemiyorum peruğunuz varsa veya almak isterseniz üniversitenin vereceğim adrese kargolayacaksınız bu hayır kervanına sizde katılın iletişim 0507 841 74 42-0537 493 35 99 05462212782

Eklentiler

• 293BC0C6-A822-4D76-9179-2A9E85E4AE96.jpeg
    293BC0C6-A822-4D76-9179-2A9E85E4AE96.jpeg
    62 KB · Görüntüleme: 71
Benim saçlarım çok uzun, kestirmeyi düşünüyorum, hatta bağışlamayı da düşündüm ama saçlarımda boya var.

Boyalı saç kabul oluyor mu? Sorum çok saçmaysa kusura bakmayın.:KK23:

Benim saçlarım çok uzun, kestirmeyi düşünüyorum, hatta bağışlamayı da düşündüm ama saçlarımda boya var.

Boyalı saç kabul oluyor mu? Sorum çok saçmaysa kusura bakmayın.:KK23:
Cevabınız için teşekkürler fakat öğrencilerin saçı peruğa çevirme durumu yok şimdilik ama inceliğiniz için teşekkür ederim burası büyük bir platform inşallah farkedilirim

Perugum yok ama yazmadan geçmek istemedim çok geçmiş olsun ayrıca çok guzel bir kampanya gerçekten. Umarım daha büyük kitlelere ulaşırsınız facebook instagram twitter gibi diğer sosyal mecralarda da yayinlarsaniz daha büyük farkindaliklar olur insallah

Çabanızı, böyle büyük bir platformda daha fazla kitleye ulaşmaya çalışmanızı anlıyorum ama Yardım Melekleri bölümündeki konunuza odaklanır, başka konu açmazsanız üyelerin yorumları tek bir topikte toplanır, hangi topiği takip edeceklerini bilirler, bir de lütfen diğer üyelerin topiklerinde yazmayınız, bunun yerine yardım meleklerindeki konunuzun linkini profilinize yazın, ana sayfada görüleceği için daha fazla üye görür.
https://www.kadinlarkulubu.com/forum/threads/peruk-bankasi-icin-destek.1101484/

Çabanızı, böyle büyük bir platformda daha fazla kitleye ulaşmaya çalışmanızı anlıyorum ama Yardım Melekleri bölümündeki konunuza odaklanır, başka konu açmazsanız üyelerin yorumları tek bir topikte toplanır, hangi topiği takip edeceklerini bilirler, bir de lütfen diğer üyelerin topiklerinde yazmayınız, bunun yerine yardım meleklerindeki konunuzun linkini profilinize yazın, ana sayfada görüleceği için daha fazla üye görür.
https://www.kadinlarkulubu.com/forum/threads/peruk-bankasi-icin-destek.1101484/
Cevabınız için teşekkğr ederim bu konuyu nerde açacagımı bilmeden yanlış yere yazdım sanırım

X