Düğün Kanli carsaf!!!

ASDElmaliSekerim

вιℓιуσя&#96
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2011
617
4
Kizlaarr yardim istiyorum. 2 ay sonra dugunum var ama bizim orda hala kanli carsaf adeti var. Bu beni cok geriyor. Zaten o gun icin cok heycanliyim korkuyorum. Bide ustune ustluk bu adet olunca kendimi daha bi kotu hissediyorum
Aklimda binbir cesit soru olustu.. Hadi kanamazsa?? Hadi heycandan daha fazla kasilirda cok canim yanar ve cok kanama olursaa?? :18:
Yaaa bide ne gerek varki kocam beni bilse yetmezmii!!
Annemle konustum istemiyorum dedim, adet boyle dedi baskada bisey demedi
Bunu yasayanlar varsa bana lutfen yazsin yorumlariniza cok ihtiyacim var

valla canım ben bişey diyemicem, allah sana kolaylk versin böyle adetleri olan bi ailede. nişanlının tavrı önemli, size ne benim karımın çarşafından diye tersleyebilse, ah keşkee

canım ya çok kötü ne diyim....Eşinle falan konuşsan istemediğini falan söylesen ..bu ne yaa böylee..Olcak iş değil..Tamamen kişiye saygısızlık..NApcaklar anlamıyorum ki..görsen ne olcak yanii çarşafıı...of yani...

gerçekten allah kolaylık versin...
Insallah nişanlın gerekli cevapları verir..
gönül isterdiki annenin gerekli cevabı verebilmesi..

Malesefki hala bu düşünce devam ediyor çoğu yerde ülkemizde. çarşaf temizse sen kirlisin, çarşaf kirliyse sen temizsin..

valla kocana bile güvenme, sen yine kendini garantiye al derim.
Hemde bu kadar korkma, sakin ve rahat ol.

Arkadaşım burada kocana çok iş düşüyor şimdiden herkese tembihlemeli sakın ha kimse böyel bir şey için kapımızı çalmasın diye. Kime ne yahu sizin cinsel hayatınızdan, eşler birbirini bildikten sonra kime ne laf düşer. Kendine olan saygından ötürü lütfen buna boyun eğme, emin ol gn gelir pişmanlığını yaşarsın Peki hiç nişanlınla konuştunuz mu bu konuyu onun tavrı çok önemli

Son düzenleme:
En kotusude ailem olmasi. Annemin teyzesinin ogluyla evleniyorum. Ogrenipte neyapacaklarsa. Kina yakarlar artik biyerlerine.

Canım korkma, kanama olmama durumu nadir, eger olmassa zarın mutlaka esnektir, istersen içini rahatlatmak için bir jinekologa görün evlenicem zarımın çeşidini ögrenmek isityorum de, basit bir muayene ile doktor sana, nasıl bir yapıda oldugunu söyler, hem ilk kez ilşki yaşcağın için öyle yada böyle mutlaka biraz zorlama ile kan gelir, ama sen böyle kendini kasarsan çok mutsuz olursun çok da acı çekersin ilk gece, her şey gönlünce olsun

Haklisin canim. Ya bide her kadin kaniyacak diye bisey yok ki. Hadi kanama olmadi herkes doktora gitmemimi beklicek. Duymiyan kalmicak. Dusundukce sinirlerim bozuluyor

belki oğulları muvaffak olamayacak, çocuk da heyecanlanabilir yani. bunu düşünmezler ama tabi.sen kadınsın ya doğuştan suçlusun.
ayrıca ilk gece yapmak zorunda mısınız?
biz yapmamıştık sabahı beklemiştik. tamamen saçmalık.

ilginç bir adet.alan razı satan razı millete ne oluyorki görüp ne yapcaklar sanki, ne meraklılar ya. allah kolaylık versin cnm.

şimdiden psikolojini bu tip düşüncelerle bozma ...
nişanlınla diologun iyiyse bu konuyu konuş..

Nisanlim uzakta ben hollandada yasiyorum bunlari telefonda konusmak istemiyorum. Bunlari yuz yuze konusmak daha iyi olur diye dusunuyorum. gitmeye bi ayim kaldi zaten. bi sekilde ikna etmeye calisacam artik milleti

Haklisin canim. Ya bide her kadin kaniyacak diye bisey yok ki. Hadi kanama olmadi herkes doktora gitmemimi beklicek. Duymiyan kalmicak. Dusundukce sinirlerim bozuluyor

Lütfen alınma kırılma ama çok rezil bir durum nasıl bir düşünce bu hangi ahlaka sığar, hangi dinde kabul görür. Olacak iş değil bu, her şeyden önce günah ya. Sizin mahreminiz o, özeliniz kim ne hakla mudahil olmaya kalkar. Evet dediğin gibi kanamayabilir, o gece olmayabilirde bu çok normal, ama bu yalnızca seni ve kocanı ilgilendirir, başkasına laf düşmez.

şimdi , istemiyoırum diye isyan etse vay sen bişeymi yaşadın die karga tulumba kontrole götürecekler o zaman psikolojin daha bozulacak.
tamam desen kadınlık gururun var en önemliside bu..
anneni ve nişanlını ikna etmeye çalış..

Bide dinine bagli insanlar, anlamiyorum ki hangi mantikla yapiyolar. Hadi ben kendimi kanitladim diyelim.. Hadi ogullarida kanitlasin ozaman bakireligini. ama yoookk bunlar erkek!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…