Kanım çok düşük Acil Yardım

Kızlar kanım yanı hgb 8 e düştü
Çok mu tehlikeli böyle kanı olan var mı
Ben hep o civarlarda oluyo malesef . kan ilaclari belli bi sure etki ediyo yine ayni . surekli halsizlik ve yorgunluk var ,sac dokulmesi var . en son doguma girerken 6 olmustu dogumda ve sonrasinda kan verildi . doktor cok cok dusuk dedi . ama alistim sanirim ben . gecmis olsun

Ben hep o civarlarda oluyo malesef . kan ilaclari belli bi sure etki ediyo yine ayni . surekli halsizlik ve yorgunluk var ,sac dokulmesi var . en son doguma girerken 6 olmustu dogumda ve sonrasinda kan verildi . doktor cok cok dusuk dedi . ama alistim sanirim ben . gecmis olsun
Cevabınız için çok çok teşekkür ederim Allah razı olsun Geçmiş olsun Rabbim şifa versin inşallah Şu an sizin de 8 mi kan yani hgb 8 mi. Bir de kaç yaşındasınız acaba
Benim kilo da çok düşük

Doktorum hem bitkisel ilaç yazmıştı hem kan ilacını kullandırtmıştı hamilelik zamanımda doktorunuza bi danışın isterseniz. Şimdi de kanım düşük ama çok içesim gelmiyor 😅

Cevabınız için çok çok teşekkür ederim Allah razı olsun Geçmiş olsun Rabbim şifa versin inşallah Şu an sizin de 8 mi kan yani hgb 8 mi. Bir de kaç yaşındasınız acaba
Benim kilo da çok düşük
Kilo olarak ortalama diyebilirim . 1,63 boy 65 kiloyum . yasimda 27 . tam bilmiyorum kan ve hmg ne ama . doktor sen nasil ayaktasin demisti hamileligin son zamanlarinda ilacla duzelmez direkt kan vermeliyiz dedi . sonrada normal kan ilaci veriliyo surekli ama malesef faydasini gormiyorum .

Kanınız düsükse adetleriniz çok oluyordur once bunun sebebini bulun.Onunn dışında kan ilacının hemen arkasıdn c vit ekstresi alın emilim kolaylasir ya da bir portakal yiyin.Sakatat yemeye çalışın kelle paca iskembe ciger...Emilimi azaltacak kahve cay kola agziniza bile surmeyin gecmis olsun

X