Kanguru kullananlar

Sosyolog5860

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2019
1
0
43
Bebeğim bir buçuk aylık. Kanguru almayı düşünüyorum. Ancak çok çeşit var. Hangisi kullanışlı bilemiyorum. O nedenle de karar veremiyorum hangi markayı alacağıma. Kullanan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

Yaz mevsimi için kanguru çok kullanışsız maalesef. Acil değilse en azından eylüle kadar bekleyip wrap sling alabilirsiniz. Bebek hareketlenene kadar çok rahat ediyor slingde. Benim bebeğim 8 aydan sonra slingde durmak istemedi ergobaby 360 kanguru aldık. Bebeğin anatomisini destekleyen bir kanguru, yüzü dışarıya dönük, içeriye dönük, yanda ve sırtta taşımaya uygun tasarımı. Yalnız pahalı. İkinci elini 250 liraya almıştık.

Yenidoğandan kullanılan Kangurular var ama bence neko wrap sling çok kullanışlı, 4. aya kadar kullandım ben, evde dışarda her yerde.. Kanguru olarak neko switch , boba 4g, veya Ergo. Baby olabilir bunlar çok kişinin kullandığı ergonomik Kangurular. Ben kendim araştırmalarım sonucu ilkay baby Kanguru aldım memnunum ama, yeni doğan yastığı olmasına rağmen , o yastıkla kullanışlı gelmedi. İlk 4 ay sling kullanıp sonra buna geçtim.

X