Kanguru Alan Var mı?

andina222

nihayet bir anne...
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2008
3.270
1
kızlar ben kanguru alıyım diyorum , hatta kk'dan bir bayan satıyordu kullanılmamış kraft marka kangurusunu ama rengi kırmızı diye alamadım , şimdi internetten aynı modelin mavisini de buldum ama max.taşıma kapasitesi 9 kg. diyo , e benim oğlan zaten şu anda 7 kilo civarında ben kanguruyu en fazla 2 ay mı kullanıcam anlamadım :sm_confused:

var mı kanguru kullanan ? hangi marka iyidir? chicco falan demeyin ama çok pahalı :kahve:

cnm benim var hiç tavsiye etmem.çünkü içinde çok sıkılıyo oğlum 5 dk zor duruyo.bence alma ama sen bilirsin yinede.

ben ilk oğlumda denedim nefret etmişti. şimdi denemedim bile. yakınında kimsede varsa bi akşam dene bence

bende chicco aldım ama pek kullanamadım. sadece evin içinde biraz kullandım. o da yeek yaparken falan. çok gazlı bi bebekti asla yatıramıyodum o yüzden o şekilde oyalıyodum ama ben tavsiye etmem hiçç gerekli bişey deil. bizimkiler bahar bebeği falan olsaydı kullanırdık aslında . ben görüyorum baharda bebişleriyle öyle dolaşanları hoşuma gidiyo ama senin bebiş maşallah 7 kiloymuş kullansan ancak 3 ay kullanırsın.bide dışarıya falan çkamazsın onunla kalın giydiriyoruz ya bebişleri . o yüzden tavsiye etmem ama sen bilirsin.

çok ilginç demek sevmeyebiliyorlar :1shok:
ben de dışarı çıktığımızda kullanışlı olur diye düşünmüştüm , bebek arabasını arabayla taşımak zorunda kalıyorum , yürüyen merdivenlerde indirmesi çıkarması zor geliyo , kanguru pek hoşuma gidiyo hatta baby sliding aldım ama onu da kullanmasını beceremedim..
üzüldüm şimdi pek bi heveslenmiştim kanguruya mirmirmirmir

canım ya resim yapıştıramadım , googla da baby sling yaz karşına çıkıyor , ben gitti gidiyordan aldım , pek hoşuma gitmişti ama beceremedim kullanmayı..

çok güzel görünüyo , pek bi hevesle aldım zaten ama önce boynumdan geçiriyorum sonra çocuğu içine oturtmaya çalıştığımda beceremiyorum bir türlü :1no2:
garibimi ne oturtabiliyorum ne yatırabiliyorum , yatırınca çöküyo hemen içine tuhaf bir pozisyon alıyo :1closedeyes: komik bi durum yani..

X