Kanebo throat & bust lıftıng effect formula

antiplastik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2014
38
0
Merhaba,

Meme dikleştirme ameliyatı olmayı düşünüyorum ama ameliyattan önce diğer seçenekleri de denemek istiyorum. Acaba Kanebo Sensai Bust Lifting ürününü duyan veya kullanan var mı aranızda? Douglas mağazasında bana bu ürünü çok methettiler, satış elemanının söylediğine göre kendisi de kullanmış ve çok faydasını görmüş. Ancak fiyatı pahalı olduğu için önce bir bilene danışmak istedim. Ne dersiniz?

bende aynı dertten muzdaribim.Toparlayıcıda 80 B kullanıyorum ama kolum,sırtım,bacaklarım zayıf.vücuduma göre göğüslerim hep büyüktü.dümdüz olmadıktan sonra silikon taktıranları hiç anlamıyorum.haliyle göğüslerim vücuduma göre büyük olduğu için yıllar içinde iyice sarktı.Sırtımda ağrı ve kambur duruşa neden oluyor.Bu durum beni gerçekten çok rahatsız ediyor.bazen ben de ameliyetı düşünüyorum.Ama hem şu an maddi durumum müsait değil hemde bıçak altına yatmaktan ve pişman olmaktan,sonucunu beğenmemekten korkuyorum.Bir de kapalı ve 42 yaşında bir bayanım.estetik ameliyat dini açıdan günah olurmu diyede düşünüyorum.bazen de aman bu yaştan sonra ne yapacağım da diyorum.Ben de bu sitede bir bayanın bir ürünü çok tavsiye ettiğini okumuştum.Ürünün adı LANCOME İN PARİS ENERGY BUSTE JEL.Bu ürünün acayip sıkılaştırıp dikleştirdiğini,çok etkili olduğunu yazmıştı.Bundan bir kaç sene önce internette Tekin Acarda bu ürünü buldum.Üstelik fiyatıda daha uygundu.109 veya 119 lira gibi bir fiyattı.O an cesaret edip almadım.Şimdi almak istiyorum ama bu ürünü hiçbir sitede bulamıyorum.Tekin acarda da görünmüyor artık satışı.Bu ürünün içeriğinde silisyum ve magnezyum olduğu yazıyordu internette.Bana çok mantıklı geldi.İşe yarayacağını düşünüyorum.Çünkü küçük göğüslere taktıkları silikonun ana maddesi silisyummuş.Demekki göğüs diriliği ve toparlanması için en önemli element silisyum ve bunun yanında magnezyummuş.Bir de bu ürünü araştırın.Bulursanız bana haber verin lütfen(özel mesajla).Eğer ameliyat olursanızda özel mesajla lütfen beni de bilgilendirin olurmu?

X