kandil ve dualarımız isteklerimiz

Ben size zaman konusunu soracagım sabaha kadar ayaktayım ben işlerim var ne zaman namaz kılsam ya da başlasam uygun olur . Ben pek bilgisizim :)
Yatsıdan sonra İbadetimi edip dua ettim ben , eşim suan beraat gecesine özel nafile namazını kılıyor ( yüz rekat ). Ama ben dua etmekle yetindim.

Allah kabul etsin.. Tesekkür ederim

Ben de soyleyeyim genelde 01.30 ile 03.00 arasi edilen dualar kabul oluyor. cunku gecede bir vakit var ki o gun gök aciliyor. Cama çıkıp gokyuzune bakarsaniz dedigimi anlayacaksiniz. :KK23:

Allah herkesin duasini kabul etsin.
Limoncu sana da, diger isteyenlere de ve bana da hayirli saglikli evlatlar versin..:anneadayı::emir_bebek:

Ben de soyleyeyim genelde 01.30 ile 03.00 arasi edilen dualar kabul oluyor. cunku gecede bir vakit var ki o gun gök aciliyor. Cama çıkıp gokyuzune bakarsaniz dedigimi anlayacaksiniz. :KK23:

Limoncu sana da, diger isteyenlere de ve bana da hayirli saglikli evlatlar versin..:anneadayı::emir_bebek:
Amanın tırstım ben , korkarım böyle şeylerden.

benim su dilegm olsa cok rahatlıyacagım ama umudum yok artık hicbiseyden hayattan nefret ediyorum

Amanın tırstım ben , korkarım böyle şeylerden.

Kiz ne tirsiyorsun yaa :-) :-) ne guzel iliklerine kadar hissediyor insan :-)

benim su dilegm olsa cok rahatlıyacagım ama umudum yok artık hicbiseyden hayattan nefret ediyorum

Oyle deme iste. Allah her seyin hayirlisini versin. Eger hayirlisi degilse zaten olmaz. Ilerde sukredersin olmadigina. O yuzden boyle deme. Dua et. Musluman umudunu kaybetmez duasini da eksik etmez.. :KK19:

Kiz ne tirsiyorsun yaa :-) :-) ne guzel iliklerine kadar hissediyor insan :-)

Oyle deme iste. Allah her seyin hayirlisini versin. Eger hayirlisi degilse zaten olmaz. Ilerde sukredersin olmadigina. O yuzden boyle deme. Dua et. Musluman umudunu kaybetmez duasini da eksik etmez.. :KK19:
insallah canım

Canim oyle degil. Yani bir seyler hissediyorsun. Ben hissediyorum mesela. O yuzdrn hep gokyuzune bakarak dua ederim. Sonucta mubarek bir gun melekler akin akin geliyorlar. Hissedersin yani :-)
. Neyse ben daha fazla saçmalamadan yatayım. Birde camdan baktım ıyı mi , bir fark yok diyorum kendi kendime.

Allahım sana ve isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin canım
Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın

aminn canım isnş
Inşallah canım var vakti buna inanıyorum. O küçük canavarları sağlıcakla alın kucağınıza dilerim.

amin canım inşallah..hep öyle diyoruz hayırlı zaman deilmiş demekki...Rabbim herşeyin en iyisini bilir..

X