kanda ve idrarda yapılan gebelik testleri

GXUXLCEZA

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2007
972
6
kanda ve idrarda yapılan gebelik testlerinde hamile oldugu halde hamileligi çıkmayan varmı CADIARZUmerak ettim arkadaşlar mümkünse sizin yada çevrenizde böle bişi oldumu :uhm:
benim görümcemde oldu 4.5 ay ne idrarda nede kanda çıkmadı üstelik hiç bi belirtide vermedi kafamçokkarıştıben yanında dra gittigim için biliyorum sürekli 0 çıkıyodu kan testleri idrardada hep tek çizgi çıkıyodu.şimdi bi kızı var ve 1.5 yaşındasüprizzzzzresmen süpriz oldu bu bebek ona.üstelik kesin olarak korundukları halde olmuş.

cvblarınızı bekliyorum hadi bi gayret arkadaşlar merakımı giderelim sakın kızmayın ve inanmam demeyin.belki olabilir süpriz bi bebek

geçen yıl kuzeniimin eşi gebe kalamadımdiye dr a gitti,testler negatifmiş. midesi bulanıyor diye dr dr gezdi. ve tekrar kadın doğuma yönlendirdiler. bir de baktı ki 6 haftalık gebe...şimdi o yaramaz doğdu ve azra adında fıstığın teki oldu

Bir arkadaşımın kızkardeşide gbelik şüphesiyle defalarca kan tahlili yaptırmış neğatif en son ultrasonda anlaşılmış böyle şeyler olabiliyor kimilerinin de kanda beta hcg si normalin üzerinde çıkabiliyor .....

canım geç döllenme olabilir biraz daha bekle istersen yine adet olmazsan tekrar kan testi yaptır ve doktora görün Alllah hayırlısını versin

inşallah arkadaşlar benimde 6 gün geçti kan da çıkmadı ama hastalanmadım
inşallah bendede öyle bir şey olur amin.................:CüvCüv:

benim de bugün 31.günüm önceki aylarda 28 günde oluodum işte 2-3 gün geçti ama idrarda baktım yok canım sıkıldı............

kızlar benimde 10 gün geçti 8 gün kanda ve idrarda baktırdım bişey yok ama hala olmadım cumayı bekliyorum tekrar kanda baktırıcam

arkadaşlar kanda kaç gün sonra çıkıyor ben 4 gün sonra baktırdım çıkmamış olabilir mi

X