kanda negatif çıkıpta hamile olduğunu öğrenen varmı ??

fasta

Guru
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2010
260
15
***************************kafam çok karıştı adette olmuyorum yoksa menepozamı girdim ya da en doğrusu kafayı yedim delikafaduldendelikafadulden

ne zaman test yaptırdın?ben şöyle söyleyeyim,beta hcg'yi yanılmıyorsam 20.günde yaptırmıştım ama negatifti.31.günde tekrar yaptırdım ve pozitif olduğunu öğrendim.sanıyorum 20.gün beta hcg için erkendi.

merhaba kızlar bende 19 .gün yaptırdım ve negatif sonuç çok erken oldu sanırım ...

19. gün derken reglin ilk gününden sonraki 19. gün ise
pozitif çıkması imkansız
daa döllenme bile olmamış olabilir

Benimde adetim bu ay 2,5 hafta gec oldu. Bende once hamileyim sandim.. Testler yaptirdim ama malesef negatifti. Dr. echo yapti ordada birsey cikmamisti.. Eger yumurtan gec olmussa ya gec adet olacaksindir ya da o yumurta tutmussa daha erkendir pozitif sonuc alman icin. Umarim ikinci secenek olur ve bebegine kavusursun.. Sevgiler...

inşallah canım rabbim bebek hasretiyle sınamasın bu 2.ayımız denemede hayır eğer hamile değilsem adet olayım tekrar deneyelim bebeğimi istiyorum canım

geç döllenme ne demek arkadaşlar nasıl oluyorki :kedi:

canım geçmiş olsun bende malesef aynı durumdayım uzun yıllar d.k. hapı kullandım mayısta kestim bebiş istediğim için en son 25 mayısta adet olmuştum sıkı sıkı çalıştık ama hala adet olamadım tüm testler negatif bir hafta önce doktoruma gittim ultrasonda rahime baktı bir sorun yok dedi rahim temiz kist falan yok hapı bırakınca bi çok kadında oluyormuş adet gecikmesi 1hafta bekle olmazsan farlutal kullan dedi bende önümüzdeki günlerde farlutal kullanacam belli gelen giden yok hiç
geç döllenme şöyle oluyor canım

28 günde bir adet gören kadın normalinde 14.gün yumurtlar
yani hep bidahaki adet olacağın tarihten 14. gün keseceksin ozaman yumurtalama günleri oluyor fakat bazı kadınlarda başka günlerde olabiliyor yumurtalama
örneğin aslında adet olacağı zaman bile yumurtlayan ve ozaman hamile kalanlarda oluyormuş

çok karışık şeyler canım bende henüz adet olmadığım ve şimdi söktürünce bidaha ne zaman olacağımı bilmediğim için hesap kitap ile çalışma yapamayacağım aman en iyisi akışına bırakmak eskiden yumurtalama dönemi falanmı biliyordu sanki kadınlar

bizi gelişmelerden haberdar edersin canım

tamam canım muhakkak haber veririm bende sen gibi 24 de adet olduydum hala bişey yok olcağına dair belirtide yok bakalım hayırlısı doktora gideyimmi onuda bilemiyorum aman dediin gibi bende artık oluruna bırakıcam nasip eğer nasibimizde varsa olacaktır hayırlısıyla inşallah

aynı benim durumumdasın git tabi doktora zarar gelmez allah korusun belki kist falan vardır o yada adet olmamanın sebebini bulur ona göre tedavi uygular
bende mesela hiç bişe yok sadece d.k. hapını bıraktıktan sonra vicudun şaşmıştır dedi doktorum
sen nezamandır bebiş için uğraşıyorsun ve önce neyle korunuyordun nezaman korunmayı kestin?
umarım en kısa zamanda hepsi geçer canım
ben bir kaç gün daha bekleyip farlutal adet söktürücü kullanacam galiba kendiliğimden adet olmayacam belli ayrıca folik asite başladım şimdiden

valla bende dr gitmekle gitmemek arasındayım folik asit bende kullanmaya başladım 1 aydır.bu bizim 2.ayımız denemede ve benim daha 2.ayda dengem şaştı ne olcak bakalım hayırlısı normalde 30 da adet olmalıydım ama ne gelen var ne giden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…