Kanda negatif çıkıp sonra hamile kalanlar

Kediperi

Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2016
19
11
38
Merhaba ben yeni üyeyim ve bi sorunum var 4 ay önce bi düşük yaptım 5 haftalık tutunamadı için düşmüş ve kürtaj olmadım adet kanaması şeklinde düştü3 ay korunduk ve şimdi 3 aydır da Korunmuyoruz bebek istiyoruz fakat olmuyo adetim 4 gün önce bitti fakat normalden 2 gün önce oldu adetim normalde 2 yada 3 gün sonra yada gününde olurdu bu ay adet olmadan 2 gün önce kan testi yaptırdım 0.100 çıktı ve şuan adetim olmasına rağmen kendimi hamile gibi hissediyorum karnında tuhaf bi şişlik var ve batmalar oluyo bazen kasıklarım da ağrı oluyo adet gördüğü halde hamile olduğunu öğrenen varmı yada kanda negatif çıkıp adet görüp aynı zamanda hamile olduğunu öğrenen varmı

Canım ben adet görmedim yalnız eylül ayının başında hastanede kandan gebelik testi yaptrdım negatif çıktı. sonra adetim iki gün gecikince gebelik testi yaptım idrardan hamile olduğumu öğrendim. Sonra özel bir hastanede kan tahlili yapıldı test pozitif çıkınca orda bir aylık hamile olduğumu öğrendim. halbuki kanda bir günlük olsa dahi çıkar diyorlardı.

merhaba canım bende bu ay totem yaptım takvim yaptım adetime 3 gün kala dün saglık ocagında kan testi verdim 0.0 cıktı cok moralim bozuldu ama senn yazdıgını okuyunca umutlandım adetin gecmesini bekliyorum

Mrb ya okuyunca bir an benim de olabilir mi dedim, ben evde testler yaptım pozitif çıktılar o sevinçle hastaneye gittim sonuç 0.14 dünyam yıkıldı , yarın hasta olmam gerekiyor bekliyorum işte

Mrb ya okuyunca bir an benim de olabilir mi dedim, ben evde testler yaptım pozitif çıktılar o sevinçle hastaneye gittim sonuç 0.14 dünyam yıkıldı , yarın hasta olmam gerekiyor bekliyorum işte
bekle canım farklı marka test al yap birde

kızlar hepiniz hayırlı haberler alırsınız umarım.. benim 21 ağustostu son adetim.. 8 eylül gibi mide bulantılarım başladı hamile olabilceğimi düşünmedim. hastayım diye dr a gittim dedim ki hamile olabilirim ona göre iğne vuralım dedim negatif dedi iğneyi vurdu.. 21 eylül gibi hasta olmam gerekiyordu olmadım. 2 gün geçince test yaptım pozitif.. özel hastaneye gittim test yapıldı pozitif bir aylık hamilesin dedi.. nasıl oldu bende hala anlamadım :/

İnş canım bu ay çok istedim

inşallah canım benim.. bende polikistik over olduğu için geç hamile kalırım diye hesapladım. ama Allahıma binlerce kere şükür bir ayda hamile kaldım..
Darısı başımıza canım , sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın inş bebeğini :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…