Kanda negatif adetim 6 gün gecikti

ssumeyyes

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2024
2
0
26
Merhabalar 4 ay önce kürtaj oldum saglıksız gebelikti ve bebeğimin olmasını çok istiyorum bu ay adetim 6 gün gecikti iki gün önce beta hCG 2 çikti bugün evde idrar testi yaptım silik ikinci çizgi görünce koşarak hastaneye gittim ama yine beta hCG 2 çıktı adette olmadım buna benzer bişey yaşayan var mı

Merhabalar 4 ay önce kürtaj oldum saglıksız gebelikti ve bebeğimin olmasını çok istiyorum bu ay adetim 6 gün gecikti iki gün önce beta hCG 2 çikti bugün evde idrar testi yaptım silik ikinci çizgi görünce koşarak hastaneye gittim ama yine beta hCG 2 çıktı adette olmadım buna benzer bişey yaşayan var mı
Bende suan kahverengi lekem var ilk gun kan verdim negatif cikti adetim 4 gun gecikti yarin evde test yapicam bilgisi olan yazabilirmi

Sonuç ne oldu acaba

Kızlar adetim 7 gün gecitki ilk 3.gunu sonrasında ise 5.gununde idrar testi negatif çıktı 5. Günün de de kan verdim 3.9 çıktı bugün 7. Gün acaba erken gebelik mi yaşıyorum sizin fikriniz nedir bel ağrım ve karın ağrısı çekiyorum.

X