Kanda hcg negatif cikmasina ragmen gebe olduğunu ögrenen tecrubeli anneler lutfen yardimmm:(

irmlpy

:(....
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2015
253
123
Arkadaslar hikayemi anlatayim. Normalde 30 -35 gune bir adet oluyorum ve adet oncesinde bir hafta kala goguslerimde hassasiyet ve bel agrisi, adet oldugum gun ise karin agrim olur.. Bu ay kafayi yicegim resmen.uc aydir gebelik planliyoruz ve cok istiyorumm. Son adet tarihim 8 subat oguden sonra adet olamadm bu ay kasik agrilarim ara ara batmalarim cok oldu. kackere idrar testi yaptim saatler sonradan olusan ikinci silik cizgi ckti kan testi yapitiriyorum negatif. Bugun sat gore 47. Gunumdeyim ve 12 gundur adet gecikmem var .. Kasik batmalarim hala devam ediyor ama goguslerimde hic hasasiyet yok ve beyaz kokusuz kremsi akntim var. Dün hastaneye gttim. Doktor ultrasonla bakti kist yok temiz dedi ve endometrium kalinlasmams adet ve gebelik gorunmuyor dedi yinede kan testi istedi o da negatif artik .enfeksiyonda yok mantarda yok peki neden boyle oldu bu ay. Lutfen buna benzer durum yasamis olan anneler neolur tecrubelerinizi paylasingec dollenme olmus olabilirmi lutfen... Sevgiler

Son düzenleme:
Ben yasadim bi cok kez hormonel birsey endometriyum kalinlasmamissa dollenme olsa bile tutunamaz sizin umudunuzu kirmak istemem insallah hamilesinizdir takip edin biraz

En son 3 ay once oldu 8 kasimda adet oldum bidaha 5 ocakta adet oldum iki ay sonra yani stresten kaynaklanio genelde o zaman cok sıkıntım vardi
Benim cok sukur skntim flan yok..buarada endometrium normal sadece daha kalinlasmamis dedi dr.

Canim bende aralik 27de son sat ve Taa şubatta hasta oldum. Bende geç döllenmeden suphelendim kan ve idrar testi yaptim negatifti. Ultrasondan bakki gebelik ve kist yok dedi. Sonra hormon testi yaptirdi ve yumurta tembelliği var dedi ama bu zamana kadar 3 defa hormon testi yaptirdim hiçbirşey yoktu niye boyle oldu anlamadim

Testi nezaman yaptrdin neye baktilar..buarada ben gecikmemin 17.gunundeyim sata gore 53

Testi nezaman yaptrdin neye baktilar..buarada ben gecikmemin 17.gunundeyim sata gore 53
bencede hormonlarına baktır canım... adetinin 3.günü hormon testleri yapılıyor. ama sen adette olamıyorsun... bence vakit kaybetmeden baktır hormonlara

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…