Kanda gebelik

demirdamla35

Üye
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2021
68
11
25
Merhabalar,cinsel birleşme olmadan adetin son günlerinde yaşanan boşalmadan ele kıyafete bulaşma sonucunda gebelik olmayacağı yazıyor fakat bu olaydan 10 gün sonra gebelik varsa kanda çıkar mı?

Birleşme olmadan kıyafet üstünden hamile kalmak mı? Meryem ana mı sanıyorsunuz kendinizi acaba?

Ben size saygısızlık etmeden bir soru sormuşum dalga geçilecek bir yanı olduğunu düşünmüyorum açıkçası
Ben de saygısızlık etmedim, hamama giren terler, sevişiyorsanız ve bu derece takıntılı olduğunuzu biliyorsanız sorun yaşayacağınızı tahmin etmiyor muydunuz?

Ben de saygısızlık etmedim, hamama giren terler, sevişiyorsanız ve bu derece takıntılı olduğunuzu biliyorsanız sorun yaşayacağınızı tahmin etmiyor muydunuz?
Saygısızlık ettiniz demedim ama dalga geçilecek bir durum yok. İnsanların kafası karışıyor endişeleniyor buradan sorup en azından içini rahat ettirmeye çalışıyor. Teşekkür ederim sağolun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…