Gebeliğe Hazırlık kanda gebelik 2 çıktı..

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

faraway_b

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2008
65
0
Arkadaşlar,
ben adetime 4 gün varken kan testi yaptırdım. Değer 2 çıktı..Yani buna göre hamile değilim. Acaba geç döllenme nedeniyle henüz çıkmamış olabilir mi.. Çünkü değer sıfır değil..
Böyle bir örnek var mı aramızda...
Bilgisi olan var mı???

ben tüp bebek yaptırdım ve kanda 1.23 çıktı doktorum iki gün sonra yine yaptır değerlerin yükselip yükselmediğine bakalım dedi sonuç yine aynı çıktı yani negatif sen yinede çok hayal kurma benim gibi hüsrana uğrayabilirsin

sanırım hemşerimsin.. bende trabzonluyum..

cevabın için teşekkürler.. ama bi ümit de olsa ihtimali varmış ki tekrar test yaptır demiş değil mi...

evet canım trabzonluyum. ama yok çıktı işte elden birşey gelmiyor ama iki kez ümitlenmek daha kötü oldu

tatlım üzgünüm ama 5 e kadar çıkan sonuç negatif herşeyin hayırlısı olsun inşallah hamişsindir ama

evet istanbuldayımm..

tatli cadi evet şu an negatif ama erken yaptırdığım için şans var mı diye sormak istedim. Geç yumurtlama hadisesinden dolayı ki bu ay benim yumurtlamam geç oldu.. Bir de birtakım belirtiler var.. Mesala ateşim hala düşmedi.. 36,9 seyrediyor..kasık ağrım oldu falan.. yine de ümit bağlamamak lazım ama bu tür örnekler okudum bazı topiklerde..
Böyle olup hamile olanlar varsa paylaşırsanız sevinirimmmmm.

kaç yıllık evlisin bu kadar ümit bağlama lütfen yinede allah hayırlısını nasip etsin

cnm gönlüm hamiş olmandan yana ama umut bağlayıp üzülmenide istemem için rahat olsun yarın yine yaptır bakalım yükselecekmi?

teşekkürler yazılarınız içn..
çok ümit bağlamıyorum zaten.. Hayırlısı herşeyden önce..
ama böyle şeyler yaşayan arkadaşların olduğunu biliyorum. Dediğimiz gibi hayırlısı tabi :))

bende de 2 günlük gecikme vardı..bugün test yaptım 0,16 çıktı..hayalkırıklığı yaşamak çok kötü..bi de kendimi hazırlamamıştım ama yine de insan çok üzülüyor..tedaviye,iğneye,aşılamaya,şuya buya gerek olmadan bi hamile kalabilsem başka bişey istemiyorum..
sen de üzülme canım..Allah her şeyin hayırlısını versin..

Canım bir kaç gün sonra tekrarla umarım hamilesindir geç yumurtlama olduysa eğr geç çıkar benim geçen hamileliğimde öyleydi önce iki buçuk çıktı yok napalım dedem regl olmayınca bir hafta sonra yaptırdımki hamileymişim

canım benim testlerde de doktor en negatif sonucun en düşük 5 oldugunu söylemişti.yani ins hamişsindir tabi hevesini kırmak istemem...sevgilerr

saol canımmm...
inş. bende seninkine benzer bir olay yaşarım..
Tabi ki hayırlısııııı..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…