Kanda Fetal Dna testi yaptıranlar lütfen yardım

Kac haftaliksij? Eger bişey varsa ayrıntılı ultrason da çıkar nuhtemeln. Ins sagliklidir bebegin

Insallah 16 haftalik randevu aldik 22.haftasinda giricez ayrinliya. Tabi fetal dna ve ayrintili usg farkli verilere bakar ama enazindan bircok detay icin bilgileniriz.

Insallah 16 haftalik randevu aldik 22.haftasinda giricez ayrinliya. Tabi fetal dna ve ayrintili usg farkli verilere bakar ama enazindan bircok detay icin bilgileniriz.
Risk olabilir ama bence ultrason bulguları daha önemli. Ense kalınlığı burun kemiğinde falan bi sıkıntı var mi yada gelisiminde

Normal rutin usg kontrollerimde ense, burun kemigi vs. hepsi normal gorunuyor dedi doktorum sınırda bile değil gayet normal bulgular ama ayrıntılıyı henuz bilmiyorum.

Normal rutin usg kontrollerimde ense, burun kemigi vs. hepsi normal gorunuyor dedi doktorum sınırda bile değil gayet normal bulgular ama ayrıntılıyı henuz bilmiyorum.
Dua et cnm bol bol. Konuş onunla inş sagliklidir

Dua et cnm bol bol. Konuş onunla inş sagliklidir
Tsk ederim cnm ediyorum insallah sorunu yoktur diyorum ve hiçbir şartta bebeğimden vazgeçmem, saglıklı oldugunu düşünüyorum başka ihtimal düşünmüyorum, bu testten önce herşey ve tüm bulgular çok güzeldi, dileğim bundan sonra da böyle olması

Bende hep öyle diyodum cnm rabbim verdi sonuçta eger yaşasaydı asla aldirmazdim meleğimi.. Eğer doktorunun kaliteliyse ultrasonu bu haftalarda görünür ama normalse ayrintili da çıkar bi sıkıntı varsa.. Eğer sıkıntı ciksa da bol bol dua et ben çok inanıyorum duanin gücüne. Bi sürü engelli olur deyip sağlıkla kucağına alanlar var yada tam tersi. Herşey nasip

Ben ikili üçlü tarama testlerini yaptırmadığım için doktorum ısrarla detaylı ultrason yaptırmam gerektiğini bunu mutlaka istediğini söylemişti.Detaylı ultrason da 21.haftadan itibaren yapılıyormuş sanırım.Detaylı ultrasonda kalp kapakciklari arasındaki boşluk kapanmamıştı bir tek bu çıktı.Burnu ensesi vs normaldi.Ama şu an düşünüyorum ikiliyi yaptirsaydim kesin burun kemiği oluşmamış çıkardı çünkü oğluşumun burnu fındık gibi

Bir de 23.hafta geç değil mi diye sormussunuz ama ileriki haftalarda bebeğin kanının anne kanına karışmasından dolayı daha doğru sonuçlar veriyormuş.Ama aldırmayı düşünenler daha önceki haftalarda yaptirmalilar.Ben hiçbir şekilde aldırmayı düşünmemiştim.

Bende yaş dan dolayı nifty test i doktorum önerdi haftaya yaptıracağım genoks Ankara ya umarım düşük risk çıkar da rahat Bi hamilelik geçiririm 2000 TL dediler hastaneler anlaşmalı oldugu için 13. Haftada yaptıracağım 10 iş gününde belli olur dediler Rabbim herkese saglıklı evlat versin

Burun kemiği usg ile anlaşılıyor ikilide başka oranlar var inşallah sıkıntı çıkmaz bizlerdede

Burun kemiği usg ile anlaşılıyor ikilide başka oranlar var inşallah sıkıntı çıkmaz bizlerdede
Hakkınızda hayırlısı olsun.İkili test yaptırıp hemen ardından usgden burun kemiğine bakılıyor diye biliyorum ama tabi ben yaptırmadım o yüzden net bişey diyemem bu konuyla ilgili.Bebeğimi sorunlu olarak görmüyorum bu arada.Hatta keşke hamilelik döneminde keşke canımı bu kadar sıkmasaydım çünkü Allah yeryüzündeki meleklerden birini bize nasip etmiş çok şükür.

Tabiki öyle durumunuzu bilmiyorum genel olarak yorum yaptim. Allah sizede bebeğinizle bi ömür mutluluk nasip etsin bütün çocuklar aynı şekilde özeldir

Ben bu yorumunuzu dahi görmedim bu konuda çok hassasım diğer mesajınıza genel olarak yorum yapmışım ben sorunlu görüyorum ya da görüyorsunuz demedim asla demem ben.

Ben bu yorumunuzu dahi görmedim bu konuda çok hassasım diğer mesajınıza genel olarak yorum yapmışım ben sorunlu görüyorum ya da görüyorsunuz demedim asla demem ben.
Yok o açıdan söylemedim ben zaten siz bizde de bir sıkıntı çıkmaz İnşallah diye yazmışsınız o yüzden ben sorunlu olarak görmüyorum demiştim Hamileyken insan sanki başına kaldıramayacağı bir durum gelmiş gibi algılıyor ama inanın ki öyle değil yeter ki evladımın canı sağolsun diyorsun doğup kucağına alınca.

umarim beni gorursunuz.
benim de bebegim de fetal dna yurt disina gonderilen test sonucu ile pozitif cikti ve 14 haftalik oldum amniyosentez yaptiracagim fakat boyle.bir bebegin sorumlulugunu almaya guvenim yok az da olsa umut kırıntıları ariyorum

Merhaba. Siz amniyosentez yaptırdınız mı sonuçlar nasıldı. İnş her şey yolundadır

Amniyosentez sonucunuz nasıl çıktı acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…