kanda bhcg testi en erken ne zaman yapılmalı ????

oglak_kadini

The Devil's Advocate.
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2013
20.510
15.462
selam kızlar 3 aydır klomen tedavısı oluyorum her ay 1 güzel yumurtam olustu catladı bu ay da çok kaliteli bir yumurtam oldu yarın pazartesi ve çatlatma iğnesinin 14. günü olucak daha önce de erken yaptırdıgım oldu 2 5 12 gibi degerler cıkıo sonra düşüyorlar :KK43: ama bu ay bı farklı hıssedıyorum psıkolojık mı bılmıyorum tabıkı ınsallah değildir ama bazı şüphelerım var öncelıkle
- aşırı derecede duygusalım bı sınırlıyım bı uzgunum bı sevınçliyim
- kasığımda bı değişik batma var orda bişey varmış gıbı hıssedıyorum
- ellerimde ayaklarımda damarlar cıktı
- göğüslerim hassas çok hemde sütyensiz durabiliyorum ancak damarlar çıktı
- bıde ben hamıle hıssedıyorum yhaa diğerlerı hep oluyo her ay nerdeyse bunları artık belırtıden saymıorum ama bu hıs benı yanıltıyor olmasın lutfen :KK43: :KK43:
okuyan herkes bana dua etsin lütfen çunku beni tanıyanlar bılır 3.5 yıldır ugraasıyorum ve acı kayıplarım var bu sefer olsun da kucagıma alayım
tesekkur edıyorum şimdiden dualarınız için

selam kızlar 3 aydır klomen tedavısı oluyorum her ay 1 güzel yumurtam olustu catladı bu ay da çok kaliteli bir yumurtam oldu yarın pazartesi ve çatlatma iğnesinin 14. günü olucak daha önce de erken yaptırdıgım oldu 2 5 12 gibi degerler cıkıo sonra düşüyorlar :KK43: ama bu ay bı farklı hıssedıyorum psıkolojık mı bılmıyorum tabıkı ınsallah değildir ama bazı şüphelerım var öncelıkle
- aşırı derecede duygusalım bı sınırlıyım bı uzgunum bı sevınçliyim
- kasığımda bı değişik batma var orda bişey varmış gıbı hıssedıyorum
- ellerimde ayaklarımda damarlar cıktı
- göğüslerim hassas çok hemde sütyensiz durabiliyorum ancak damarlar çıktı
- bıde ben hamıle hıssedıyorum yhaa diğerlerı hep oluyo her ay nerdeyse bunları artık belırtıden saymıorum ama bu hıs benı yanıltıyor olmasın lutfen :KK43: :KK43:
okuyan herkes bana dua etsin lütfen çunku beni tanıyanlar bılır 3.5 yıldır ugraasıyorum ve acı kayıplarım var bu sefer olsun da kucagıma alayım
tesekkur edıyorum şimdiden dualarınız için

İnşallahhh bebeğin seninledir canım benim. Allahım sana nasip etsin inşallah sağlıklı bebişler. İnşallah vardırda sağlıcakla kucağına almak nasip olur :) Çatlatma iğnesinden 11. gün gebelik testi yapılabilir. Senin 14. gün olmuş :KK70: yapsan çıkar :KK70:

İnşallahhh bebeğin seninledir canım benim. Allahım sana nasip etsin inşallah sağlıklı bebişler. İnşallah vardırda sağlıcakla kucağına almak nasip olur :) Çatlatma iğnesinden 11. gün gebelik testi yapılabilir. Senin 14. gün olm3uş :KK70: yapsan çıkar :KK70:
Yapsam cikar biliyorum da iste ya yoksa hep ayni seyler oluyu

X