kanda 1 haftalıkken çıkar mı

sehrayin

gül kokulu kızım
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2009
321
5
arkadaşlar benim Allah bağışlarsa 1 buçuk yaşında kızım var hamilelik falan şuan düşündüğüm son şey aslında ama benim adetim gecikti
normalde gün sekmez. günü gününe gelir ama 7 gün gecikti. yani hamile kalmamda mümkün değil çünkü adetime 1 gün kala ilişkiye girdik.
nasılsa yumurtlama falan bitti diye korunmadıkda. ama araştırdım mümkün değil diye birşey yokmuş
idrar testi negatif çıktı
dün de kan testi yaptırdım o da negatif. ama dediğim gibi eğer adete 1 gün kala hamile kaldıysam bugün zaten 1 haftalıktır. ve kanda 1 haftalıkken çıkarmı
nolur bi yardım edin
yani olursada yapacak birşey yok rabbim verdi diyip yola devam edicez :) ama çok stresliyim varmı yokmu diye
başına gelen, etrafında duyan bilen varsa nolur bi desin bana

yengem adetine 1 gün kala hamile kaldı...olmaz diye korunmamış...olabilir yani...hayırlısı...

kan testim 0 çıktı
eğer hamilelik varsa en azından 0,1 çıkardı şüpheli derdik dediler
çıldırcam şimdi

kan testim 0 çıktı
eğer hamilelik varsa en azından 0,1 çıkardı şüpheli derdik dediler
çıldırcam şimdi

0 ile 0,1 arasında bişey yokki Allah bilir testin töleransı bile 0,2 dir :KK1: hamile olabilirsin imkansız değil.. ama ben olduğunu düşünmüyorum. ayrıca çok yeni olduğu için mümkün değil kanda çıkmaz daha.. kan testi için geçmesi gereken süre 10 gün diye biliyorum.. 3 gün sonra testi tekrarlaman gerek en kötü ihtimalle:26:

0 ile 0,1 arasında bişey yokki Allah bilir testin töleransı bile 0,2 dir :KK1: hamile olabilirsin imkansız değil.. ama ben olduğunu düşünmüyorum. ayrıca çok yeni olduğu için mümkün değil kanda çıkmaz daha.. kan testi için geçmesi gereken süre 10 gün diye biliyorum.. 3 gün sonra testi tekrarlaman gerek en kötü ihtimalle:26:
ben bilmiyorumki işte aradım bana öyle dediler
en azından 0.1---0.2 falan olsa şüpheli diyeceğim ama yok dedi
bende nedense olduğunu düşünüyorum:18: benim adetim ilk adet görmeye başladığımdan beri 13 yaşımdan beri yani :KK70: gün sekmedi hep 6 gün önceden geldi
şuan 29 yaşımdayım halaa da aynı
ama bu ay ilk defa 1 hafta gecikti. yani siz şimdi kanda en ufak değerin bile çıkması için en az 10 günmü geçmesi gerekiyor diyorsunuz

Canim benim, ilk önce rabbim gönlüne göre versin diyelim :)
bir bebek rahime tutundugu andan itibaren hcg hormonu dagitiyor vucudun,
ve hemen kanda belli oluyor o yüzden bence hic korkma, tabi Rabbim c.c. diledigi zaman (Kun fe yekûn) Ol de ve olur..

Canim benim, ilk önce rabbim gönlüne göre versin diyelim :)
bir bebek rahime tutundugu andan itibaren hcg hormonu dagitiyor vucudun,
ve hemen kanda belli oluyor o yüzden bence hic korkma, tabi Rabbim c.c. diledigi zaman (Kun fe yekûn) Ol de ve olur..

yani yok öylemi :)
ama az önce internette ararken birinin yorumunu okudum. ne idrarda ne kanda çıkmamış. adeti gecikmiş doktor adet söktürücü ilaç vermiş onu kullanmış
sonra hala gelmeyince kontrole giderken test alıp yapmış ve pozitif çıkmış
bunları okudukcada şüpheleniyorum
ben hamile olduğumu düşünüyorum yaaa
belkide içerlerden bi yerlerden istiyorum bunu
Allahım hayırlısını versin

yani yok öylemi :)
ama az önce internette ararken birinin yorumunu okudum. ne idrarda ne kanda çıkmamış. adeti gecikmiş doktor adet söktürücü ilaç vermiş onu kullanmış
sonra hala gelmeyince kontrole giderken test alıp yapmış ve pozitif çıkmış
bunları okudukcada şüpheleniyorum
ben hamile olduğumu düşünüyorum yaaa
belkide içerlerden bi yerlerden istiyorum bunu
Allahım hayırlısını versin

Olabilir, ama eger düsünürsen senin ilk bebiste hemen kanda ciktiysa bundada cikar ama tabi inat etmesse yoksa sonradan ögrenince anla ki bebekten cekecegin var :)
saka bir yana bence bir zaman sonra tekrardan kan testi yap, gebelik testi de yap bakarsin cikar

az önce sağlık ocağına gittim. kızımın aşısı vardı. ordaki ebelerden biri mümkün değil hamile olamazsın dedi. diğeriyse mümkün değil diye birşey yok
beklicez dedi.
ayy şaşırdım kaldım. nolur başına gelen varmı başka nolur yazınn

bende kanda çıkar diye düşünüyorum size labarotuardanmı dediler 0-2 çıksa olabilir
benimde bu ay adetim gecikti hatta bende kesin hamileyim dedim bütün belirtileri yaşadım
kan testi 0-5 çıktı bende yok diye şu anda adet söktürücü kullanıyorummm:44::44::44:

bende kanda çıkar diye düşünüyorum size labarotuardanmı dediler 0-2 çıksa olabilir
benimde bu ay adetim gecikti hatta bende kesin hamileyim dedim bütün belirtileri yaşadım
kan testi 0-5 çıktı bende yok diye şu anda adet söktürücü kullanıyorummm:44::44::44:

evet labr.dan dediler. en az 0. 1-2- falan çıksa şüpheli diyeceğim ama çıkmadı dedi. ama ben ilişkiden 7 gün sonra yaptırdım testi
siz neden söktürücü kullandınız keşke az daha bekleseydiniz

evet labr.dan dediler. en az 0. 1-2- falan çıksa şüpheli diyeceğim ama çıkmadı dedi. ama ben ilişkiden 7 gün sonra yaptırdım testi

arkadasim yumurtlamanin onceden olduguna %100 eminsen, gebe olmadigina da %100 emin olabilirsin.
ama yumurtlama gununu tahmini olarak bitti diyosan, ne zaman yumurtladigini bilemiyorsan, ve iliskiye girdigin zaman da ymurtlamis olabileceginden gebe olabilirsin elbet.

olmadığına emin oldum ne bileyim bir sürü idrar testi ve kantesti negatif çıktı
ayrıca adetimi 4 gün geçmişti kan testi yaptırdığımda
adete yakın ilişkide olmadı :44::44::44:

arkadasim yumurtlamanin onceden olduguna %100 eminsen, gebe olmadigina da %100 emin olabilirsin.
ama yumurtlama gununu tahmini olarak bitti diyosan, ne zaman yumurtladigini bilemiyorsan, ve iliskiye girdigin zaman da ymurtlamis olabileceginden gebe olabilirsin elbet.

hiçbir şeyden emin değilim malesef. yumurtlamanın olduğunu anlamadım ben. vallahi hiç bir şey bilmiyorum
hayırlısı artık

kanda gebelik ilişkiden kaç gün sonra belli olur?

benim bildğime göre ilişkiden şu kadar gün sonra falan diye bir şey yok kan testi için
ovulasyondan sonraki şu kadar gün önemlidir eğer adetin 7 gün geciktiyse bir hamilelik durumunda varsa kanda çıkardı eğer çıkmadıysa kan testinde bence yoktur

not: benim hamileliğim adet tarihim daha bir gün bile gecikmeden adet olmam gereken gün kan testinde çıkmıştı .....

en yakın zamanda bir dr.a gidip neden adetinizin geciktği hakkında bilgi alsanız iyi olur

Son düzenleme:
X