Kanaması olup hamile oldugunu öğrenenler

shelove567

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2024
5
1
22
Kızlar adetime bir hafta kala her gün korunmasız ilişkim oldu (yumurtlama dönemim sayılır geç yumurtluyorum çünkü) ve beklenen adet tarihimden bir gün önce kanamam başladı tutmadıgını düşündüm fakat normalde 7 gün süren adetim 3-4 gün sürdü ama gayet regl kanamasıydı yani az değildi şimdi bugun 5. Günü ve aşırı baş ağrım oluyor her gün kasık ağrılrım hala geçmedi bu yüzden şüphelendim bu durumu yaşayan var mı aranızda ne yapmalıyım

Kızlar adetime bir hafta kala her gün korunmasız ilişkim oldu (yumurtlama dönemim sayılır geç yumurtluyorum çünkü) ve beklenen adet tarihimden bir gün önce kanamam başladı tutmadıgını düşündüm fakat normalde 7 gün süren adetim 3-4 gün sürdü ama gayet regl kanamasıydı yani az değildi şimdi bugun 5. Günü ve aşırı baş ağrım oluyor her gün kasık ağrılrım hala geçmedi bu yüzden şüphelendim bu durumu yaşayan var mı aranızda ne yapmalıyım
Ben yaşamadım ama elbette ki hem gebe olup hem de regl gören birçok kadın var. Eğer belirtileriniz de varsa regl bitikten birkaç gün sonra test yapın içiniz rahat etsin

geç yumurtlayınca adetin ileri atmadı mı? ben de geç yumurtladım adetime 10 gün kala. adetim ileri atar diye düşünüyordum

hayır henüz değil adetime 6 gün var ovülasyon testim hala böyle
73EC90F3-88EA-405B-AA4E-49FEC7AC09BC.jpeg

X