kanamam var

karakulan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2010
96
0
arkadaşlar dünden beri kanamam var doktoru ardım progestan verdi.günde 3 tane ağızdan.neden olduki şimdi bu.günde 4 5 kere olyo dünden ber.çamaşirimi batırcak derecede.moralim bozuk yaaaaaaaaaaa.

hamilemisin?? adet dışı kanamamı anlamadım ama sana verdiği ilaç gebeliğin devam etmesini bebeğin tutunmasını sağlayan bi ilaç

canım benimde anıden kanamam olmuştu dediğin gibi aşırı bı kanam oldu ama kan prtılarıyla birlıkte acaba düşükmü yaptım düşüncesıyle doktora gıttım progestan verdı ilacım bittıkten sora tekrar kanama oldu ilaçtan dolayı.1 ay içinde 2 kere adet oldum .ama ben kanamam olmadan bir gün önce aspirin içmiştım grip olduğum için aspirindn dolayı oldugunu düşündüm:KK5: kanı sulandırdıgı için .

Evet hamileyim 6 haftalık 2gün önce doktora gittik keseyi gördük ama daha bebeği görmemiştik dünden beride knama var

moralini yüksek tutup istirat etmelisin cnm..
kanama artarsa bence tekrar git doktora..hatta güvenmiyosan doktoruna farklı bi doktor dene derim..
bebişin işllh sorunsuz atlatır cnm bu durumu...

canım progestanı kullandıktan sonra kanaman olmuşmuydu senin ?o ilacı kullandığında hamilemiydin

Zaten hafiif kanama oldu doktoru aradım o dedi kullan die.hep yatıyorum ama genede oluyo kanam .ço aşırı değil.ama yinede oluyo

X