Kanamam var ama değerim artıyor

Ozgess_

Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2022
199
-13
30
Merhabalar beta 43 ile gebeliği öğrendik 2 gün sonra beta 85 oldu ve progesterona başladık 10 gün sonra 111 oldu doktor bekleyelim 1 hafta olmazsa dış gebelik şüphesi olabilir iğne yapacaz dedi 1 hafta sonra kanama leke yoktu değer yine yükselmiş 154 olmuştu doktor yine bekleyelim 1 hafta dedi 2 gün önce yoğun kanamam başladı ve büyük bir et pıhtı parçasına benzer bi parça düşürdüm sonra kanamam durdu ara ara devam etti. Bugün yine kan verdim 186 olmuş değer . Sizce düşer mi bu değer dış gebelik mi kimyasal mı

Merhabalar beta 43 ile gebeliği öğrendik 2 gün sonra beta 85 oldu ve progesterona başladık 10 gün sonra 111 oldu doktor bekleyelim 1 hafta olmazsa dış gebelik şüphesi olabilir iğne yapacaz dedi 1 hafta sonra kanama leke yoktu değer yine yükselmiş 154 olmuştu doktor yine bekleyelim 1 hafta dedi 2 gün önce yoğun kanamam başladı ve büyük bir et pıhtı parçasına benzer bi parça düşürdüm sonra kanamam durdu ara ara devam etti. Bugün yine kan verdim 186 olmuş değer . Sizce düşer mi bu değer dış gebelik mi kimyasal mı

Kimse yok mu

dış gebelik olup olmadığı ancak kürtajla belli olur dedi benim dr um benimde değerlerim yavaş yükseliyo yarın kürtaj olucam kürtaj materyalına göre dış gebelikmi sağlıksız iç gebelikmi belli olur dedi

Sizin değeriniz kaç şuan

Dış gebelik olma olasılığı çok yüksek çünkü bak benim ilk öğrendiğimde 304 tü 2 gün sonra 600 olmuştu iki katına çıkması gerekiyor kimya olması için de başıma geldi il bir hafta yükseliyor adet gibi gecikiyor belirtiler artıyor hiç bişey olamamış gibi afet kanamasıyla atıyor onu o yüzden dış gebelik olma ihtimali çok çok yüksek canım çok geçmiş olsun Allah yardımcın olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…