Kanamam oldu acil

chkragull

Üye
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2023
167
18
24
Geçenlerde testimi paylaşmıştım bugün kan verdim sonuçlar yarın çıkacak ama bugün şimdikanamam oldu kırmızı ve yoğun sizce neden olmuş olabilir şimdi kan testi sonucu çıkmadığı için emin olup doktora da gitmek istemiyorum

Eklentiler

• 3C269323-9B1A-4BA5-9FC3-90202D057147.jpeg
    3C269323-9B1A-4BA5-9FC3-90202D057147.jpeg
    126,4 KB · Görüntüleme: 40
Geçenlerde testimi paylaşmıştım bugün kan verdim sonuçlar yarın çıkacak ama bugün şimdikanamam oldu kırmızı ve yoğun sizce neden olmuş olabilir şimdi kan testi sonucu çıkmadığı için emin olup doktora da gitmek istemiyorum
bence kan testini beklemeyin eğer bir gebelik varsa müdahale ederler acilde

İlk dakikalarda çıktı korkuyorum ya hamileysem düşük falansa
Öyle düşünmeyin ama öyle bir şüpheniz varsa bile cevabı burda değil. Şuan buraya yazılan hiçbir cevap da sizi rahatlatmaz. Acile gidip kan testi yaptığınızı sonucu henüz bilmediğinizi söylersiniz. Gebelik varsa Allah korusun ters bir durum varsa müdahale edilir acile gidin

Canım korkunun sana bir faydası yok , güzelce doktoruna git bi şey varsada müdahele ederler için rahatlar burda böyle ya varsa ya yoksa diyerek stres yapıp kendine ve varsa gebeliğine zarar vermekten iyidir , hadi bi cesaret 💪 Unutma Allahın dediği olur.

Canım korkunun sana bir faydası yok , güzelce doktoruna git bi şey varsada müdahele ederler için rahatlar burda böyle ya varsa ya yoksa diyerek stres yapıp kendine ve varsa gebeliğine zarar vermekten iyidir , hadi bi cesaret 💪 Unutma Allahın dediği olur.
Gittim tutunma kanamasıdır dedi başka birşey yapmadı yeni testte yaptım

Eklentiler

• IMG_4828.jpeg
    IMG_4828.jpeg
    50,9 KB · Görüntüleme: 22
X