kanama

zinedila

Çok şükür bin şükür ❤❤❤❤
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2007
6.275
1.584
38
kızlar ben adet oldum sabah kafamçokkarıştıbugün 44. gün ama hemen geldi benimm sizinkiler nasıl başka olan varmıı acaba?

ben de olmadım...

ablamda 50.gününde olmuştu.kişiden kişiye değişiyo...

bende olmadım yaa harbi ne zaman oluruz ki dışarda falan hazırlıksız yakalanmasak bari

doğum sonrası 3 hafta kanamm oldu...sonra 39. gün çok az bi lekelenme gibi oldu..kırk başı dedikleri galiba ...50.günümde regl oldum 4 gün sürdü...ama işin ilginci iki gündür gene kanama başladı hangisi regl anlamadım...

benım bebek ıkı aylık olacak ben de hala olmadım bazıları aylarca olmazmıs benım arkadasım 6 aydır olmuyor olabılır demısler emzıren anneler de bu durum olabılıyormus

Benim kirkimin çikmasina 3 gün kaldi ama hala şakir şakir geliyor acaba adetmi oldum ya valla artik aşiri başim dönmeye başladi üstten süt alttan kan eriyip gidicem yakinda 40 ta kesilirmi daha devam edermi acaba

kırkın dolmadan adet oluyomusun benim kananmam yogun olarak 1 hafta sürdü 20. günden sonra baya azaldı 25. günden sonra yok denecek azdı...bakalım ben ne zaman olcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…