kanama

N

n_hep gül

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi n_hep gül
günaydınn son regli tarihim 2 nisandı pazartesi günü regli olmam gerekiyodu olmadım 3 tane idrar testi yaptım kendim 2.çizgi silikti her seferinde belli belirsiz gölge gibi sürekli ağrım vardı 5-6 gündür dün gecede vardı sabah uyandım açık pembe şeklinde bişi gelmiş reglimi oluyorum acaba?normalde böle olmuyo hemen kanamam başlıyodu bilgisi olan varmı ağrım devam ediyor çok korkuyorum

• Konu Sahibi n_hep gül
Gebelik testi mi yaptın 2. çizgi silik çıktı ? silik bile olsa 2. çizgi hamile olduğunu gösteriri bir dr. gitsene hemen .

• Konu Sahibi n_hep gül
Yerleşme Kanaması Da Olabilir Ama Kesin Sonuç Tabiki Kan Testi Allah Gönlüne Göre Versin.

• Konu Sahibi n_hep gül

Canım bence kan testi yaptırsan daha kesin belli olur silik çizgiler yanıltıcı olabiliyorlar

• Konu Sahibi n_hep gül
cnm inş.. hamilesindir..belirtilerin nelerdi..............

• Konu Sahibi n_hep gül
canım nazo gelin doğru söylüyor.bebek rahmine yerleşince şöyle sürüntü gibi pembiş bi akıntı geliyor.bende de olmuştu.ablamda da olmuş.bence hamilesin.ama niye hala kan testi yaptırmıyorsun.anlamadım gitti???

• Konu Sahibi n_hep gül
idrar testleri tam güvenilir olmayabiliyor.. bence en iyisi kan testi yaptır.. yada dr a görün canım.. geçmiş olsun..

• Konu Sahibi n_hep gül
arkadaşım yerleşme kanaması olabilir ama ağrının olması normal değil hemen hastaneye git korkma cok güzel ilgileniyolar Allah korusun ağrılı kanama dış gebelik belirtisi bile olabilir şüpheyle oturmak sana ve varsa bebeğine zarar verir git hastaneye için rahat olsun

• Konu Sahibi n_hep gül
bide arkadaşım testlerin hepsini aynı gün mü yaptın

• Konu Sahibi n_hep gül
aynı gün yapmadım 1 gün arayla falan kötü bişi yoktur inşallah işteyim izin alıp gitmem sorun olucak hem korkuyorum yoksa adet kanamasıysa diye

• Konu Sahibi n_hep gül
peki bu yerleşme kanamasının miktarı nedir?bilen varmıı mesela ben sabah ped koymuştumm biraz gelmiş ona yani normalde ben regli olduğumda hemen gelirr az olmaya başlamaz yada günlercemi sürer yerleşme kanaması??

• Konu Sahibi n_hep gül

canım sen hemen dok git eğer hamileysen bir sorun varsa müdahale edilir çünkü yerleşme kanamasıda olabilir düşükde her ihtimali düşün bence ve hiç vakit kaybetme

• Konu Sahibi n_hep gül
kesin hamıssındırrrr hade gızun aydınnnn ALLAH KUCISINE ALMAYI nasıp etsınnnnn mutlulıkar bazen gebelıktee kanam soz kunosu olabılıyoo bıdee ustunede adet gorebılıyo<olabılırsınnn sen gebelıgını fark etmemıs olsan bılkee fazla agır ıs yuapma dınlennn bebısını dusurmeyesın ılk 3 ay cok onemlııııııı doktora gıt kanam ıcındeeee saglıkla refah ıcınde kalll mutluluklar

• Konu Sahibi n_hep gül
az önce doktoru aradım yarına kadar bekle normal kanamaya dönüşmesse gel dedi

• Konu Sahibi n_hep gül
kızlar benim kanamam açık renk ama normal adet kanaması gibi miktarı regli oldum heralde teşekkür ederim hepinize sabah çok korkmuştum doktora gitmemede gerek kalmadı teşekkür ederim yanımda olduğunuz için

• Konu Sahibi n_hep gül
aynı gün yapmadım 1 gün arayla falan kötü bişi yoktur inşallah işteyim izin alıp gitmem sorun olucak hem korkuyorum yoksa adet kanamasıysa diye

cnm adet kanaması olduğunu düşünmüyorum halk arasında üstüne görme denilen şey olabilir.yani benim olmuştu ilk adet günümde ve 2. ayımda 2-3 damla kan gelmişti

ama allah korusun kimyasal gebelik yada dış gebelikte olabilir dra görünmende fayda var

ama umarım benim gibi olmuşsundur

• Konu Sahibi n_hep gül
öznurcumm biraz anlatırmısın arkadaşım senin nasıl olmuştu yani benim sabahtan bu saate kadar 2 tane pedi doldurmıycak kadar oldu ama 5-6 gündür çok fazla karın,bel ve kasık ağrım vardı bugünde var

• Konu Sahibi n_hep gül
hayatcımm pazartesi olmam gerekiyodu olmadı zaten ondan öncede test yapmıştım silik çizgi çıkmıştı o çok karıştırdı aklımı

• Konu Sahibi n_hep gül

benim günüm 1 gün geçmişti 5-6 damla kadar geldi aynı adet kanaması rengindeydi sonra bir daha gelmedi.

sanırım seninki farklı bir durum arkadaşım benim ağrım yoktu.idrar testini 48 saat arayla tekrarla cnm eğer çizgide netleşme varsa sorun yok. ama kan testi yaptırma imkanın varsa ben onu öneririm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…