Kanama

ebruli120

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2024
31
6
24
Kizlar selam. 24 yaşında bekarım. Herhangi bir ilişkim yok olmadı da. Bugün adetime daha olmasına rağmen kanama yaşadım sık değil ama saat aralıkları ile. Bu durum beni biraz endiselendirdi sizde neden olabilir?

selamlar ne şekilde kanama yaşadınız (iç çamaşıra mı geldi yoksa yalnızca peçeteye mi vb), kasık ağrısı falan oldu mu, adet düzensizliğiniz var mı ve regliniz biteli kac gün oldu

selamlar ne şekilde kanama yaşadınız (iç çamaşıra mı geldi yoksa yalnızca peçeteye mi vb), kasık ağrısı falan oldu mu, adet düzensizliğiniz var mı ve regliniz biteli kac gün oldu
Merhabalar. İç çamaşırına az miktarda geliyor. Adet düzensizliğim var 1 hafta kaldı reglime yalnız regl kanaması gibi değil. Ama regl olacağım gibi de anlamlandiramiyorum. Bundan 2 hafta önce anal fissur hastalığına yakalanmış ona bağlı ilaç antibiyotik kullanmıştım alakası var midir bilemiyorum

adet düzensizliği varsa ne zaman olacağınızı nasıl biliyorsunuz ne şekilde düzensiz diyeyim o zaman :) antibiyotikten kaynaklandığını düşünmüyorum ama belki regl olacaksınızdır ve sökülmeye çalışıyordur. yumurtlama vb olabilir mi beyaz akıntı da çoksa

Valla hiç bilmiyorum. Randevu aldimm kafaya takmaktan

antibiyotikler regli etkiler. belki de erken regl olacaksınızdır veya yumurtlama kanamasıdır. doktora gittiğinizde size diyeceği şeyi biliyorum ‘ara kanama’ açıklamıyorlar da bunu ben de 15 gün boyunca çok hafif kahverengi akıntım oldu ve doktor ‘ara kanama’ diyip gecti 15 gün nasıl bir ara acaba kist olabilir. her sey olabilir. bendeki kist çıkmıştı. ama sıkıntı yapmayın, sıkıntı da çok etkiliyor bunu. doktora gidin içinizi rahatlatın en iyisi.

Valla hiç bilmiyorum. Randevu aldimm kafaya takmaktan
Çok panik bir yapım var. İnanın bu ay neler neler yaşadım stresten. İnternet beni daha da panik yapıyor. Bir şey yoksa bile olmadığını duymak iyi gelir belki. Şuan geçti mi kanamanız. Gerçi ben ara kanama neden olur anlayamıyorum

benim 2018 yılında olmuştu ya geçti tabi ondan sonra da hiç yaşamadim. ama doktor bana korkulacak bir sey olmadığını söylemişti. kistim vardi ilaç kullandim 3 ay gecti. ocak 2024te tekrar kistim oldu ama kanama falan yapmadi. kendi kendine gecti o zaten ilaç kullanmadim. stresten bile olur. stres yapma ben hiç takmamıştım ramazan ayıydı yine oruç tutamıyordum kanama yüzünden anneme söyledim en son annem de doktor arkadasina sordu. bir sonraki reglinin 3.günü gelsin dedi gittim. bir sey de olmadi çok sükür. inşallah sizinki de hemen halledilecek ufak bir sorundur. sıkmayın canınızı.

Çok geçmiş olsun. Bide ben hiç kadın doğuma falann gitmedim ay bi stresliyim biraz içime su serptin teşekkür ederim

Kizlar selam. Gittim bugün doktora hormon testlerine baktı kist olup olmadığına baktı hepsi normal dedi. Regl olmussun dedi. Miktar olarak az olup kesilince anlayamamistim. Teşekkür ederim ikinize de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…