Kanama, Yerleşme, Hcg ve İlaç kullanımı

aysem60

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2013
144
10
34
Arkadaşlar muhtemel sat tarihim 21 ocak bugün dün ve önceki gün küçük küçük pembemsi lekelenmeler oluyor ve aşırı belim ağrıyor dayanamadım gittim kan testi yaptırdım sonuç < 1,20 yani negatif acaba hamile olabilirmiyim bu ay iyi çalıştık 6 aydır deniyoruz acaba hamile olma ihtimalim varmı yoksa ilaç kullanacağım

canım benim de 21 ocak:) 2tane test yaptım ama negatif. 8aydır bekliorum. kan testine gitmeye cesaretim yok. sadece bel ağrım var.
hiç gebelik deneyimim olmadı. sen yinede işini sağlama al bence bekle. son 2gün kala bidaha yaptır için rahatlasın.hayırlı haberler olsun.

Canım eşin test yaptırdımı biz yaptırdık sperm değerleri düşük çıktı bitkisel tedavi uyguluyoruz sizde mutlaka yaptırın

Canım eşin test yaptırdımı biz yaptırdık sperm değerleri düşük çıktı bitkisel tedavi uyguluyoruz sizde mutlaka yaptırın

evet aylardır hep kendi üzrimde sorun aradım ama çok şükür sorun yok. ama eşim hiç gitmedi. cumartesi tahlil vericek. ondaki sonuca neler yapıcğmızı öğrenicez.3gün perhiz şartını uygulıcaz. bakalım sonuç ne olucak . nasıl bir tedavi bu bitkisel tedavi. besin takviyesimi alıyorr eşin?

keçiboynuzu kürü uyguluyoruz bal polen arı sütü karışımı arada çakşır alıyo kırmızı gingseng hapı aldık supradyn all day ve çşnko hapı ha brde solgarın l carnitine kendisi veteriner hekim araştırdı kullanıyo kimseye danışmadıda karıştırmıyoda :)

anladım canım,güzelmiş kullandığı takvieyler.enerji vermesi için gerekli takviyeler. büyük ihtinmal araştımıştır. ben çakşır otu suyu aldım ama düzenli kullanmadı. inş emeklerinin karşılığını alırsınız. bakalım sonuca göre başlıcazbu takviyelere. olsun olsunda bekleyelim.ben razıyım. ama umudumm var yine buayyyy. hamile olmak istiyoummmmmmmmmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…