Kanal D’den Beyaz Show açıklaması: ‘İlk günden bugüne devletin yanında yer aldık’

okypete

Nirvana
Kayıtlı Üye
28 Mart 2008
84.873
40.715
http://haber.sol.org.tr/medya/kanal...nden-bugune-devletin-yaninda-yer-aldik-142122
Kanal D’den Beyaz Show açıklaması: ‘İlk günden bugüne devletin yanında yer aldık’
Dün akşam Beyaz Show'a bağlanarak Diyarbakır’da yaşananlara dikkat çeken ve kendisini öğretmen olarak tanıtan bir konuğun sözlerinin medyada gündem olması Kanal D’den açıklama geldi.
567d8fc567b0a92c30555f14.jpg

Kanal D yönetimi, dün akşam Beyaz Show adlı programa bağlanarak kendisini Ayşe Çelik ismiyle tanıtan ve öğretmen olduğunu söyleyen bir konuğun Diyarbakır’da yaşananlara dikkat çekmesi konusunda bir açıklama yaptı.

Konuğun sözlerinin “provokasyon” olarak nitelendiği ve hakkında yasal işlem başlatılacağının ifade edildiği açıklamada, “Doğan TV ve Kanal D ilk günden bugüne devletin yanında yer almıştır.” denildi.

Kanal D’de yapılan açıklama şu şekilde:

"08.01.2016 tarihli Beyaz Show Programı'nda gerçekleştirilen bir telefon bağlantısına dair yaşananları kamuoyuyla paylaşma lüzumu hissettik.

Beyazıt Öztürk, 20 yıldır Kanal D ekranında herkesin çok yakından bildiği, eğlence içerikli show programı yapmaktadır. Dün gece yayından sonra, yaptığımız araştırma sonucunda elde ettiğimiz bilgiler aşağıdaki gibidir;

Kendisini Ayşe Çelik, Öğretmen olarak tanıtan kişi, konuklara 'ünlü olmadan önce yaptığınız ve şimdi özlediğiniz neler var', 'hayranlarınızla başınıza gelen en tuhaf şey nedir', 'kendinizi eleştirirseniz neyinizi eleştirirsiniz' sorularını sormak istediğini aktarmıştır. Ardından cep telefonundan yayına bağlanmıştır. Yayında bambaşka konuları dile getirmiş ve sonrasında da sosyal medyada gündem oluşturmuştur.

Beyazıt Öztürk, istisnasız bu ülkede herkesin sevdiği, programında asla siyasete yer vermeyen, toplumun her kesimini kucaklayan tarzına rağmen böylesi bir provakasyonun içine çekilmeye çalışılmıştır. 23 yıllık yayın tarihinde ülkemizin değerlerine ve menfaatlerine bakışı çok belirgin olup, terörün her türlüsüne karşı Türkiye'nin birlik ve bütünlüğünü ilke edinmiş Kanal D olarak hem böylesi bir provakasyonun hedefi olmanın hem de akla hayale gelmeyecek senaryolarla yıpratılma gayretinin üzülerek farkındayız. Doğan TV ve Kanal D ilk günden bugüne devletin yanında yer almıştır.

Altını çizerek bir kez daha belirtmek isteriz ki hiçbir suistimal ve iftira çizgimizi ve duruşumuzu değiştirmeyecektir. İyi niyetle bakan gözlerin hemen farkedebileceği bu provakasyona karşı Kanal D Yönetimi söz konusu kişiye dair tüm hukuki süreçleri işletecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyururuz."

Gerçekten samimi olsaydı telefonda ki kadın doğuda öğretmenim ordaki sıkıntılardan bahsedeceğim derdi .. Beyazıt Öztürk o an belki de kadının pkk yandaslışlığını farketmemiştir

Gerçekten samimi olsaydı telefonda ki kadın doğuda öğretmenim ordaki sıkıntılardan bahsedeceğim derdi .. Beyazıt Öztürk o an belki de kadının pkk yandaslışlığını farketmemiştir
Büyük ihtimal fazlaca iyi niyetli baktı asıl amacı farkedemedi yoka izin vermezdi
Sonuçta babasıda emniyet mensubu

Buda bir gelişme tarafını belirtmiş
daha uyanık olması gerekirdi sanatçılar verip veriştiriyor oysaki

Konusmak yasak bu ulkede.. Kadin kimse kim.. Doguda neler oldugunu kendi gozunden soylemis, hem o, hem de soyledigi programdaki sunucu taslanmis. Beyaz halka hedef gosterilmis.. Yarin agzi burnu kirilmis bir sekilde ucuncu sayfa haberi olur garibim..Bu ulkede can guvenligin icin susacan oturcan.. Artik susmak bile yetmiyor, bu olaydaki gibi gozlerini ve kulaklarini da kapatacan.. AKPli bakan Binali Yildirimin kardesi ne demisti?
“Ya bu ülkede eşşek gibi sessizce yaşayacaksınız ya da defolup gideceksiniz!”

Bunlar hepsi söylenmis sözler, bunlar hepsi gercek.Arastirdim, evet, AKP li milletvekiller, hatta o saci biryantinli Yigit Bulut bile söylemis bu cümleleri, gazetelere acik ve net duruyrmuslar görüslerini.
Peki neden bu son zamanlar hedef bozulmaya baslandi ?
Neden bu savas daglarda yapilmiyor, daglardaki PKK vurulmuyorda, sehirlerdemi araniyor PKK ?
Gidin o dagdaki tüm PKK lilari öldürün, yok edin, hic bir tanesini birakmayin. 30 senedir 1 milyon PKK liy nasil öldüremiyorsunuz koskoca Türkiye, neden yok edemiyorsunuz ülkemde terörü ?
Insanlarin disari cikma yasagi var buda savas durumu demek, ama onlar sivil halk, sizlerin daglara cikmaniz lazim, pkk orada, bunu hepimiz biliyoruz.
Sivil insanlardan ne istiyorsunuz ? O bayanda sesini duyurdu ve durumu anlatti. Burada Beyazit Öztürk`ünde davranisi cok dogru idi. Takdir ettim, fazla uzatmadi, dinlediler söyleninleri, alkisladilar ve bitti.
Cokmu korktuk simdi ?

beyaza terörist diyenler. gelin birde şuna bakın.
CYS0b1RWcAAdsYh.jpg:large
Aaaaa çok ayıp bi de üşenmeden oturup montaj yapmışınız yakıştı mı cik cik cik :KK12:
Bunlar hepsi söylenmis sözler, bunlar hepsi gercek.Arastirdim, evet, AKP li milletvekiller, hatta o saci biryantinli Yigit Bulut bile söylemis bu cümleleri, gazetelere acik ve net duruyrmuslar görüslerini.
Peki neden bu son zamanlar hedef bozulmaya baslandi ?
Neden bu savas daglarda yapilmiyor, daglardaki PKK vurulmuyorda, sehirlerdemi araniyor PKK ?

Gidin o dagdaki tüm PKK lilari öldürün, yok edin, hic bir tanesini birakmayin. 30 senedir 1 milyon PKK liy nasil öldüremiyorsunuz koskoca Türkiye, neden yok edemiyorsunuz ülkemde terörü ?
Ah işte olivia ben de aynen bunu soruyorum kendime pkk ne zaman dağları bırakıp şehirlere saklandı? Yahu üç beş üyeyi bulup öldürcez diye uğraşırken pkk dağda büyük planlar yapıyor yılanın başını ezmezsen yokedemezsin üç beş ölür 15 20 üye katılır saflarına bu böyle çoğalır gider biz de dökülen kanlara ağlar dururuz

beyaza terörist diyenler. gelin birde şuna bakın.
CYS0b1RWcAAdsYh.jpg:large
ben işin burasını geçtim okypete.
bunlar herşeyi söyleyebilir herşeyi yapabilir .
aynı lafları vatandaş söylerse sıkıntı,Selahattin söylerse sıkıntı.

ben işin bu kısmı ile mücadele etmeyi bıraktım.
iktidar ne derse doğrudur :)))))))))))))))))))))))))))))))))))

Tamam iktidar ne derse dogrudur diyelim, ama gercekten hepinize soruyorum :
PKK dagda degilmi ?
Neden dagda operasyon yapilmiyor ? Hatta bir türk atasözü var, yilani basindan öldüreceksin diye.
Birisi lütfen bu iki soruya cevap versin, adim adim tartisalim.
PKK dagda degilmi ?
Dagda neden operasyonlar yapilmiyor ?
Buyurun cevaplari alalim

Ülkede istikrarlı bir kaç kurum ve özel şirket kaldı sadece.
Kanal D devletin yanında mı değil mi bunu bilemem .
Benim liberallere hiç inancım yok.
Onlar sadece kazancına bakarlar ,kazançları neyi desteklemeyi gerektiriyorsa ona göre davranırlar.
Dünyadaki en önemli şey kapitaldir onlar ve onlar gibi düşünenler için.
Aydın Doğan ile RTE kavgasını hatırlarsınız ,ne oldu da birden bıçak gibi kesildi,sümen altı oldu .
Kanal D yi bilemem tek bildiğim Beyazıt Öztürk'ün düzgün bir insan olduğudur.

Üzüldügüm, telefona baglanan kadinin o bölgede olan durumu anlatmasi ve cogu insanlarinda bu kadininn hemen pkk yanlisi oldugunu düsünmesi ?
Ben o baglantiyi neden kuramiyorum ?
Kadin pkk yanlisi olsa, gider silahi alir, her pkk gibi cikar daglara. Niye canli yayina baglansinki ?Hangi kürt veya pkk yanlisi simdiye kadar canli yayinlara cikip durumlarini izah etti ? Yardim bekledi, halktan devletten. Bu niye kadin icin suc ve Beyazit icin tehdit olsun ?
Beyazit Öztürk`ün senelerdir ekranda ve eglence programi sunan bir polis evladi oldugunu hepimiz biliyoruz, simdi bu olay oldu diye nerdeyse 30 senedir ekranlardan tanidigimiz Adam tüühh kakami oldu birden ?
Yapmayin arkadaslar birazda iyi kalpli olmayi denesek, belki dünya daha güzel olur !

Yok biz milliyetçiyiz ya Beyazı suçlamak daha kolay geliyor. Beyazın yaptıkalrının yanında bunların yaptıkları ne ki...
Sosyal medyada neler yazmışlar adama yazık...
hayır adam birşey dese bari. masum insanların çocukların ölmesine üzüldüğünü belirtmiş. ne hedef göstermiş nede başka şey. nasıl bu kadar acımasız olduk anlamıyorum. insanları o kadar kolay linç ediyoruzki

Suan Beyaz kanal d'de canli yayinda. Kadin ogretmen degil ve hakkinda sorusturma baslamis... Denk gelip izleyenler vardir... Dun kadin fake diyenler gelir diyorlardi bazilari. İnsallah onlar da izler...

X