kan verdim --

alnaok

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2012
111
0
Kızlar adetim geçeli 2-3 gün oldu ve ben biraz evvel hastaneye gidip kan verdim. 1 saat sonra sonucum belli olucak herkesten dua bekliyorum. inşallah hamileyimdir ve burada haykırırım.

Allah gönlüne göre versin tatlım çok heyecanlı!!! Ben de 2-3 ay önce kan testi yaptırmıştım.İnsan dakikaları sayıyor :)

evet kesinlikle dakikaları sayıyorum çok heyecanlıyım. Allah isteyen herkese bebeğini nasip etsin

bende bugun verdım ama negatıfmıs telle öğrendım ister istemez canım sıkıldı . hemsıre arkadsım degerın kacmıs öğren dedı moralım bozulunca bakmadım bile . ama dedı bazen 60 falan cıkınca negatıf derler sonucta senınkı yenı ddı bende yarın hastaende yaptırcam bı daha tabı regl olmazsam

insallh senın pozıtıf cıkar canımm

değerini bilmeden negatif demek doğru olmaz hemşire arkadaşın doğru sölemiş. nasıl heyecan yapmadan durabiliyorsun özel hastanenin aciline git hemen yapıyorlar. doğru sonucu öğrenebilirsin. inşallah ikimizin de pozitiftir

hadı sonucunu beklıyorummm canım

Son düzenleme:
kac cıkmıs degerın senı en ıyı ben anlarımmm bugun canımm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…