Kan verdim beta HCG 1.6 çıktı.. adetime 17 gün var....

cansin001

Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2024
462
110
31
Diyeceksiniz neden bu kadar erken verdin.. ben idrar yolu enfeksiyonu bekliyordum vajinamda batma falan acıma gibi şeyler değişik şeyler yaşadım anlayamıyorum. Bide üç gündür lekelenmelerim var ovulasyon dönemindeyim diye düşünüyorum ama fazlasiyla geliyor. Uzayan sümük gibi kahverengi yapışkan akıntı. Hatta üç gün önce aşırı islanmistim baktım kahverengi lekelenmeler sanki adet oncesi akıntım başlıyor gibiydi. Üstüne idrara cikiyorum ıkışmış gibi ama fazla bir idrarim olmuyor bide rahatlatiyor gibi idrara çıkınca . Bu sebepten gitmistim doktora. Ama betam böyle çıkmış enfeksiyon da yok umutlanmalimiyim yardımcı olabilir misiniz 5 aydır bebek istiyoruz

Negatif bu değer umudunu kaybet diye demiyorum ama hamilelik ifade etmez henüz
Negatif olduğunu biliyorum fakat şimdiye kadar reglme yakin kan verdiğimde hep 0.100 çıkıyordu şuanda reglime 17 gün. Varken neden 1.6 çıktı. Bazılarının yükselmiş adete kadsr olan sürede

17 gün çok uzun bi süre, ilişkiden ortalama 14 gün sonra belli olur kanda. Benim de 1.2 çıktığı zamanlar oldu ama hamilelik olmamıştı

17 gün çok uzun bi süre, ilişkiden ortalama 14 gün sonra belli olur kanda. Benim de 1.2 çıktığı zamanlar oldu ama hamilelik olmamıştı
Zaten uzun süre oldugundan ben negatif çıkacağını biliyordum sırf ilaç yazarlar diye gözümle goreyimde içerim diye kan almalarına izin verdim. Ama bendeki bu belirtiler ne ak idrara çıkma isteği rahimdee batma gibi şeyler onlara anlam veremiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…