kan ve idrar tahlilleri negatif çıkıp hamile olduğunu öğrenen var mı?

nqhn

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2011
180
1
Arkadaşlar ben bu konuda çok telaşlıyım bilgisi olan paylaşsın lütfen adetimin üzerinden yaklaşık 20 gün geçti adet olmam gereken zamanda yani 6 haziran gibi kahverengi akıntım oldu herdün 3,4 damla ve 2,3 gün anca sürdü ara ara da pembe kan damlaları geldi peçeteye ama adet görmedim yaptığım idrar ve kan testleri negatif çıkıyo böyle sonuç alıp hamile olduğunu öğrenen var mı acaba?

Arkadaşlar ben bu konuda çok telaşlıyım bilgisi olan paylaşsın lütfen adetimin üzerinden yaklaşık 20 gün geçti adet olmam gereken zamanda yani 6 haziran gibi kahverengi akıntım oldu herdün 3,4 damla ve 2,3 gün anca sürdü ara ara da pembe kan damlaları geldi peçeteye ama adet görmedim yaptığım idrar ve kan testleri negatif çıkıyo böyle sonuç alıp hamile olduğunu öğrenen var mı acaba?

slm.. yani yazdığını okurken gülmeye başladım çünkü yaklaşık bir haftadır farklı yerlere( hani bir laf vardır ya fazlası var eksiği yok diye) ben de sunları yazdım hep "benim durumum çok ilginç bak kısaca anlatayım 11nisan 15 mayıs adet günleri ancak 12 haziran şüpheli bir ilşki oldu. 14ü kahverengi akıntı baya koyu iki gün sonra da pembe lekelenmeler 3 gün sürdü ancak adet değil benim koyu ve yoğun olur. pembe kanda peçeteye silerken geliyo akmıyo yani 1 ped bile olmadı 3 gün boyunca ve halen adet yok kanda 1.20 çıktı geçen salı doktor geç döllenme olabilir bir ihtimal dedi geç yumurtlama gibi aslında kan tahlili versem şu an bilinebilir ancak cesaretim yok idrarda ne zaman çıkar diye bekliyom. böyle yaşayan oldu mu onu da bilmiyorum doğrusu...." şimdi sen söyle bakalım sence biz hamile miyiz yoksa bu yaşananlar ne ayrıca hala adet de yok......

bende de hala bişey yok 25 günü geçti sanırım doktora da gidemiyorum vakit bulup inşallah bi hamilelik vardır daa değer bu duruma yoksa bu stres hiç hoş deil sende bi gelişme olursa yazarmısın merak ederim :KK70:

ne bliyim canlarım artık napıcam ne edicem bilmiyorum...ya sadece melek istiyorum hepiniz gibi...allahım ne zaman hayırlı ise versin ama böle beklemek gerçekden zorrrr...benim geçen sene mayıs ayında 3,5 AYLIK BEBEKLERİM ALINDII...klapleri durdu ikizlerdiii...ozaman allahım hemen nasip etti..bu seferde kızlar aynı belirtiler vardı biliyomusunuz...ozamanda reglim 10 geçti eczanede aldığım testlerde hep tek çizikti....bende rahatsızlandım hastaneye giitim regli olmadığı söyledim kan tahlili yaptı pozitifdi... şimdide öylemi oldu diyorumm.yaa psikolojim bozuldu valla kızlarrr...eşim sakin ondan allah razı olsunnn o hep elinden geleni yapıooo üzülmememi yaşımızın genç olduğunu söylüyo allah hayırlı zamanda verir diooo...kafanızı şişirdim kusurA bakmayınkafanızı şişirdim kimseyle payşamıyorum sizlerle paylaşmak istedimmmm....benim böyle işde.. :KK43:((

bende aynı durumdayım cnm yaşım daha 22 erken belki ama istiyorum iştee benim eşimde çok sakin takma kafana allah verir elbet diyo ama gelde bana anlat ama senin durumun bana bakarak daha zor bebeğini kaybetmek kolay olmasa gerek ama inşallah rabbim en yakın zmanda kalpten isteyen,o testleri eline alınca kalbi duracakmış gibi heyecanlanan herkese nasib eder inş.

bende aynı durumdayım cnm yaşım daha 22 erken belki ama istiyorum iştee benim eşimde çok sakin takma kafana allah verir elbet diyo ama gelde bana anlat ama senin durumun bana bakarak daha zor bebeğini kaybetmek kolay olmasa gerek ama inşallah rabbim en yakın zmanda kalpten isteyen,o testleri eline alınca kalbi duracakmış gibi heyecanlanan herkese nasib eder inş

inşallah olur.hala regli olmadım bende inşallah olmamda hamile olurummmm...sende inş.hamilesindir

X