kan testimin sonucunu bekliyorum...

Dike

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2008
118
27
39
Merhaba siteye yeni üye oldum,çok beğeniyorum sitenizi dolayısıyla birbirleriyle arkadaş gibi yakından ilgilenen site üyelerini de çok beğeniyorum:) Adetim 11-12 gün gecikti eşimle şüpheli bir ilişkiye girmedik aslında hamilelik beklemiyorum ama bu adetten sonra çocuk yapmayı düşünüyorduk o nedenle olursa da çok seviniriz. Evde idrar testi yaptım ama tek çizgi çıktı ve galiba çok çok silik bir tane daha ama anlamdığım için hamile değilime yordum,bugün kan testi yaptırdım sonuç bekliyorum dua edin benim için hayırlısı olsun. Eşim bile bilmiyor tet yaptırdığımı ona da sürpriz yapmış olacağım. Bazen midem bulanıyor,her kokudan rahatsız oluyorum ve akıntım var. Yine de hamileliğe yormuyorum çok şartlandım bu adetten sonra çocuk yapacağız diye belki psikolojik olarak etkilendim bilemiyorum. Bu akşam haber vereceğim sizlere de. Yeni yılınız kutlu olsun, Allah her isteyene hayırlı evlat nasip etsin.

Cnm bnm silik çizgi çıktıysa muhtemelen hamilesin. Test sonucunu bizimle paylaş olurmu. Şimdiden hayırlı olsun diyorum :)

Yeni yılını tüm yüreğimle kutlar daha nice yıllar sağlıkla başarıyla sevdiklerinle birlikte görmeni ve geçirmeni diliyorum... Dün rüya yarın hayaldir... Rüyayı mutlu, hayali umutlu yapan bugündür, gönlün neyin özlemini çekiyorsa yarınlar sana onu getirsin... Yeni yılın kutlu olsun

sonucun ne zaman çıkacak cnm,inş eşine ve sana yeni yıl hediyesi gelir,hamilesindir

hihoyyyt:CüvCüv:Allah gönlüne göre versin.inşallah hamilesindir.mutlu bir yılbaşı geçirirsin

ne oldu tahmin edemezsiniz. dün çok hastaydım gidip hastanede sıraya gireceime en yakın sağlık ocağında test yaptırayım dedim. o hasta halimle3-4 kez gittim sonucu alamadım. kan sırası çokmuş bana sıra gelmedi,bugün de tatil olduğu için cumaya kaldı:KK43: her işte bir hayır vardır di mi. korkudan nezlem için ilaç bile içemedim eşim ıhlamurla falan terletti sağolsun biraz daha iyiyim bugün. ama çok merak ediyorum sonuç ne olacak. adet olacakmışım gibi kasık ağrım ouyor 10 dakika sonra geçiyor. haberi yarın vereceğim inşallah. öpüyorum hepinizi

canım yaa inş hamilesindirr merakla bekliyoruz sonucu :)

Aslında cevabı biliyordum ama yine de üzüldüm. negatif:KK43:( zaten bir şey yapmamıştık da 12gün gecikince acaba demiştim. kadın doğuma gidip gecikme için mayene olayım bari. İnşallah hamilelik bekleyen arkadaşlar iyi haber verir benimki başka bahara kaldı:}

Aslında cevabı biliyordum ama yine de üzüldüm. negatif:KK43:( zaten bir şey yapmamıştık da 12gün gecikince acaba demiştim. kadın doğuma gidip gecikme için mayene olayım bari. İnşallah hamilelik bekleyen arkadaşlar iyi haber verir benimki başka bahara kaldı:}

canım doktora git tabiki gecikmesinin başka nedeni olmasın sonra...öyle deme inş en yakın zamanda olur bebişin sıkma canını.belki iltahaplanma olmuştur hafiften ondan gecikebilir çünkü.

haftasonu adet oldum. hafif iltihabım vardı galiba ondan. Ya bi de bi şi sorcam. son adetim 22kasım ile bu adetim 3 ocak arasında nasıl hesap yapacağım ki yumurtlama günümü bulayım ne olur yardımcı olun. bu ay denemeye başlayacağız:) mesaj atan herkese teşekkür.öptüm

Son düzenleme:
28 günde bir adet oluyorsan 14.gün 30 günde bir oluyorsan 16. gün diye biliyorum internetten hesaplat canım .senin için hesaplattım 3 ocak adet tarihine göre ocağın 12 si ile 17 si arası yumurtlama tarihin bidahaki adetinde 31 ocak olarak veriliyor.bu hesap 28 günde bir adet oluyorsan canım ona göre hesapladı.

ben vajinismusum ne yazıkki. :çok üzgünüm:benimde belim agrıyo karnıma agrı giriyo bazen arada kasıklara gögüslerde felaket hassas neders iniz adetime 7 gün var yazın böyle vajinimuslu olan hiçmi yok :a015:

X